کد خبر: ۶۷۰۳۸۳۳
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۷ - ۲۳:۴۱
معاون فرماندهی انتظامی کرمانشاه:

معاون فرماندهی انتظامی کرمانشاه گفت: در مرز مهران استان ایلام هیچ‌گونه ویزایی برای اربعین صادر نمی‌شود و خروج از مرز نیز بدون ویزا امکان‌پذیر نیست.

ویزای اربعین در مرز مهران صادر نمی شودبه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ؛  سرهنگ محمدرضا آمویی معاون فرماندهی انتظامی کرمانشاه گفت: استان کرمانشاه محل تردد زائران اربعین است که از کنگاور وارد استان شده و از اسلام‌آباد غرب به سمت مرز مهران تردد می‌کنند که در این مسیر تدابیر امنیتی و انتظامی در نظر گرفته شده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه افزود: از ورودی شرقی شهرستان کنگاور تا مسیر گواور و حمیل و مرز مشترک با شهرستان ایلام موکب‌های اربعین مستقر شده که عوامل انتظامی در کنار موکب‌های این مسیر حضور دارند.

آمویی با بیان اینکه ایستگاه‌های پلیس در کنار موکب‌هایی که برای استراحت تدارک دیده شده به صورت شبانه‌روزی آماده ارائه خدمت به زائران است عنوان کرد: عوامل انتظامی به صورت آشکار و نامحسوس امنیت استقرار و تردد زائران را تحت نظر خود دارند.

معاون فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه افزود: همکاران پلیس گذرنامه در راستای ارائه خدمات مضاعف برای صدور گذرنامه زائران اربعین تا زمانی که افراد مراجعه کنند حضور داشته باشند موظف به ارائه خدمت به زائران هستند.

آمویی گفت: امنیت مطلوبی در مرز مهران با توجه به آمادگی همه عوامل انتظامی، امنیتی، ارتش و سپاه برقرار است که نیروی انتظامی نظارت ویژه بر خدمات‌رسانی به زائران دارد و عوامل پلیس‌راه نیز امنیت عبور و مرور را در سطح جاده‌ها رصد می‌کنند.

وی با بیان اینکه خروج از مرز‌ها برای حضور در پیاده‌روی اربعین بدون ویزای عراق امکان‌پذیر نیست بیان کرد: زائران باید در گرفتن ویزا اهتمام داشته باشند، زیرا بدون ویزا امکان خروج از مرز‌ها وجود ندارد.

انتهای پیام/ی

حضور در پیاده‌روی اربعین بدون ویزای عراق امکان‌پذیر نیست

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر