کد خبر: ۶۷۰۶۲۲۶
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۱
رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان؛

مراسم قرعه کشی اوزان 70 و 97 کیلوگرم رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان عصر امروز در شهر بوداپست مجارستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، مراسم قرعه کشی اوزان 70 و 97 کیلوگرم رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان که رقابت های آن ظهر فردا(دوشنبه)آغاز می شود برگزار شد نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:
در وزن 70 کیلوگرم که 28 کشتی گیر حضور دارند یونس امامی در دور نخست به مصاف تیموراز سالکازانوف از اسلواکی می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور دوم با زورابی یاکوبیشویلی دارنده مدال طلای جهان از گرجستان مبارزه می کند. در گروه امامی ماگومدروسول گاژی ماگمدوف دارنده مدال طلای جهان از روسیه و جیمز گرین دارنده مدال نقره جهان از آمریکا حضور دارند.

در وزن 97 کیلوگرم مجتبی گلیج در دور اول با اصلان بک آلبوروف دارنده مدال برنز جهان از آذربایجان کشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این حریف در دور دوم با برنده کشتی گیران یانگ از چین و کیم از کره پیکار خواهد کرد. در این وزن 25 نفر حضور دارند. در گروه گلیج عبدالرشید سعداله یف قهرمان جهان و المپیک از روسیه، الیزبار اودیکادزه دارنده مدال برنز اروپا و نفر پنجم المپیک از گرجستان حضور دارند که گلیج در صورت غلبه بر حریفان آذربایجانی و گرجستانی تا مرحله نیمه نهایی با سعداله یف روبرو نخواهد شد.


بیشتر بخوانید:

یخکشی و یزدانی به دیدار رده بندی رسیدند/3 مدال برنز در انتظار ایران

فرنگی کاران ایران راهی بوداپست می شوند


انتهای پیام/

یونس امامی و مجتبی گلیج حریفان خود را در کشتی آزاد قهرمانی جهان شناختند

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر