کد خبر: ۶۷۱۲۱۰۹
گروه : گیلان » رشت
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۵
در پی طغیان رودخانه‎ها و خسارت‎ بر زیرساخت‎های شهرستان صومعه سرا صورت گرفت؛

در اثر وقوع بارش‌های اخیر و طغیان رودخانه‎ها، خسارت‎‌هایی بر زیرساخت‌های شهرستان صومعه سرا اعم از راه‌ها و برخی پل‌ها وارد شد که دادستان این شهرستان در جهت حفظ حقوق عمومی و اقامه دعوی به موضوع ورود کرد.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، میرهاشم میرحسینی دادستان عمومی و انقلاب صومعه‌سرا گفت:در اثر وقوع بارش‌های اخیر و طغیان رودخانه‎ها، خسارت‎‌هایی بر زیرساخت‌های این شهرستان اعم از راه‌ها و پل‌ها وارد شد که از آنجایی که حفظ حقوق عمومی و اقامه‌ دعوی لازم، در این خصوص با دادستان است به این مساله ورود کردیم.

وی ادامه داد: طی نامه‌ای از رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان صومعه سرا خواسته شد که اعلام کند چند رشته راه آسفالت و چند دهنه پل در این شهرستان تخریب شده و این پل‌ها و آسفالت جاده‌ها در چه سالی و توسط کدام شرکت یا پیمانکار احداث شده است.

میرحسینی اضافه کرد: باید علت تخریب توسط کارشناسان فنی آن اداره (که ناشی از عدم رعایت استاندارد‌های لازم و یا استفاده از مصالح نامرغوب و یا عدم رعایت اصول معماری و... بوده است) ظرف یک هفته جهت اقدام بعدی به این مرجع گزارش گردد.

منبع میزان

انتهای پیام/ف

وورد دادستان به موضوع تخریب پل‌‏ها در شهرستان صومعه‎سرا

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر