کد خبر: ۶۷۱۲۴۹۹
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۳
۰۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۳
کد خبر : ۶۷۱۲۴۹۹
در نشست خبری سریال «دلدادگان» مطرح شد؛

تهیه کننده سریال «دلدادگان» گفت: از منوچهر هادی تشکر می‌کنم چرا که این کار را با دستمزد پایین و فقط به خاطر دل مردم ساخت.


به گزارش خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛نشست خبری سریال «دلدادگان» با حضور منوچهر هادی کارگردان، ایرج محمدی تهیه کننده، بابک کایدان و مهدی محمد نژادیان نویسندگان، سانیا سالاری، ملیکا شریفی نیا، سمیرا حسن پور، بهشاد شریفیان و علی سخنگو بازیگر، علی حمیدی قائم مقام مرکز سیمافیلم امروز (شنبه) برگزار شد.

محمدی: به خانه پانته‌آ بهرام رفتیم، اما بازگشت به «دلدادگان» را قبول نکرد/ هادی: او باید از مردم عذرخواهی کند

ایرج محمدی تهیه کننده سریال «دلدادگان» ضمن قدردانی از همت بالای خبرنگاران، منتقدان و مدیران سازمان در شرایط سخت کاری گفت: از منوچهر هادی تشکر می‌کنم، چون وقتی سناریو را خواند در زمان عقد قرارداد گفت: این کار را با دستمزد پایین و فقط به خاطر دل مردم انجام می‌دهم.

وی ادامه داد: ما با «پا‌های بی قرار» سریال را شروع کردیم، اما در طول ساخت اسم سریال را «دلدادگان» گذاشتیم.

این تهیه کننده در خصوص حواشی قسمت پایانی سریال عنوان کرد: دنیای مجازی که یک عرصه جدیدی را پیش روی ما قرار داده باعث شد عوامل سریال را به چالش بکشد. «دلدادگان» قبل‌تر از آنکه سریال موفقی شود، ما منتظر چنین حاشیه‌ای بودیم چرا که در تنگنای شرایط اقتصادی قرار داریم و همه می‌دانند بودجه در تلویزیون دیر و زود دارد، اما سوخت و سوز ندارد. من تلاش کردم مدیران سیما، سریال را ببینند تا هزینه را تامین می‌کردند؛ چنین کاری سخت است، اما همه عوامل تعامل داشتند.

محمدی: کارگردان سریال ۵۰ میلیون دستمزدش را بازگرداند تا سریال تولید شود

محمدی گفت: هنوز بخشی از عوامل دستمزد خود را دریافت نکرده‌اند حتی یکی از بازیگزان نه تنها پول دریافت نکرد بلکه بخشی از بودجه را به سریال تزریق کرد. من در اینجا باید از صبوری مهین ترابی، مسعود رایگان و شاهرخ استخری تشکر کنم چرا که پروژه ما ۱۲ ماه طول کشید و لوکیشن‌های متعددی داشتیم تا سریال را به پخش برسانیم.

وی افزود: به لحاظ قرارداد شاید حق با پانته آ. بهرام بازیگر نقش افسانه باشد؛ البته من همیشه فکر می‌کردم که بازیگران اعضای یک خانواده هستند، حتی منوچهر هادی و بابک کایدان نویسنده را برای حضور قسمت پایانی واسطه قرار دادیم حتی خانه خانم بهرام رفتیم، اما قبول نکردند و ما صحنه‌های آخر را بدون او گرفتیم.

تهیه کننده سریال «دلدادگان» تصریح کرد: شاید از لحاظ داستانی به این موضوع لطمه خورده باشد، اما از لحاظ مضمونی لطمه نخورد چرا که به یاد دارم در سریال «نرگس» پوپک گلدره در یک سانحه تصادف فوت کردند، اما ما با هم فکری با سیروس مقدم به یک نتیجه رسیدیم؛ حتی سازمان به ما گفت: من بودجه می‌دهم از اول بسازید، اما ما قبول نکردیم.

وی افزود: ما می‌توانستیم شکل‌های مختلف پایان «دلدادگان» را تصویربرداری کنیم، اما ما نباید تحقیر می‌شدیم چرا که یکی از افتخارات ما در تلویزیون این است که پول کثیف در تلویزیون راه نداده‌ایم. منوچهر هادی ۵۰ میلیون دستمزدی که گرفته بود به من بازگرداند تا سریال به تولید برسد.

منوچهر هادی کارگردان سریال «دلدادگان» درباره تبلیغات این سریال گفت: با عوامل و بازیگران سریال «دلدادگان» یک گروهی را تدارک دیدیم تا سر یک ساعت مشخص تبلیغات مجازی سریال را انجام دهیم که بازدید سریال را داشته باشیم و برای این کار قصد خودنمایی نداشتیم. به من می‌گویند ده میلیون می‌دهیم که یک تبلیغ کنی، اما من فقط سریالم را تبلیغ می کنم.

محمدی: به خانه پانته‌آ بهرام رفتیم، اما بازگشت به «دلدادگان» را قبول نکرد/ هادی: او باید از مردم عذرخواهی کند

بابک کایدان نویسنده سریال در پاسخ به اینکه چرا فصل تاریخی سریال را در فصل دوم شاهد بودیم، عنوان کرد: سلیقه‌ای است به نظرم بازخورد خوبی داشت و اینگونه روایت جدید‌تر بود. ما با فصل اول آرام آرام جلو رفتیم و مهندسی شیب را داشتیم.

هادی در ادامه صحبت‌های نویسنده سریال بیان کرد: می‌توانم بگویم مقدمه سریال یک مقدار طولانی بود، اما تمام این‌ها سلیقه است چرا که هر فصل سریال می‌توانست بیست قسمتی باشد.

وی درباره کار کردن مداوم در تلویزیون و سینما گفت: اولین کسی که از این موضوع ناراحت است همسرم یکتا ناصر است که می‌گوید چقدر کار می‌کنی، اما کاری که برای مردم انجام می‌دهم برایم لذت بخش است؛ چرا که برای مردم کار می‌کنم و شعار نیست.

هادی افزود: من در هفته سه جلسه تدریس می‌کنم و پیش تولید  فیلم «دل» را در دست دارم. از سوی دیگر «رحمان ۱۴۰۰» را تدوبن می‌کنیم و ساخت یک فیلم سینمایی را در برنامه داریم که نگارش آن برعهده بابک کایدان است.

هادی: خانم بهرام باید از مردم عذرخواهی کند

هادی در پاسخ به سوال خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان؛ پیرامون انتخاب بازیگران جوان برای حضور در سریال «دلدادگان» گفت:در سینما و نمایش خانگی این امکان را نداریم که از بازیگران جدید استفاده کنیم و در حال حاضر یک کار نمایش خانگی را در برنامه داریم که سرمایه گذار اصرار دارد از چهره ها استفاده کند بطوریکه گلزار، شهاب حسینی، ساره بیات و مهناز افشار در کار بازی کنند چرا که در بخش خصوصی باید سرمایه آنها برگردد از این رو فقط در تلویزیون امکان معرفی چهره جدید است که با مشورت تهیه کننده سعی کردیم بازیگران چهره در کنار بازیگران جوان حضور پیدا کنند از این رو من این فرصت را به ۳۰ جوان دادم چرا که رسالت ما انتخاب چهره جدید است.

وی پیرامون نظرات منفی مردم برای فینال سریال «دلدادگان» گفت: دستمزد خانم بهرام تا پایان دوماه تسویه شد حتی من زنگ زدم و گفتم شما تنها کسی هستید که ۱۵ روز جلوتر هم هزینه خود را دریافت کرده اید و حتی ایرج محمدی چک کشید اما باز هم خانم بهرام گفتند که من نقد می خواهم که در آخر به آقای محمدی گفتم اگر خانم بهرام بیاد من دیگر نخواهم آمد. او مبلغ قراردادش را ۱۵ روز جلوتر گرفت و دو چک دیگر هم قرار بود دریافت کند که توضیح دادم. خانم بهرام باید بیاید و از مردم عذرخواهی کند.

حسن‌پور: در تلویزیون دیده شدم

حسن پور بازیگر نقش مرضیه درباره کار کردن در تلویزیون گفت: من کار کردن در تلویزیون را دوست دارم. اما مهم نقشی است که قرار است بازی کنم. چندی پیش در سینما سه فیلم بازی کردم اما به اندازه‌ ای که در «دلدادگان» دیده شدم در آنها مردم مرا ندیدند اما در تلویزیون به خاطر مخاطبان بسیار شاهد دیده شدن نقشم بودم.

وی افزود: بسیاری با من تماس گرفتند و گفتند که چقدر در این سکانس ها اشک ریختند.

محمدی: به خانه پانته‌آ بهرام رفتیم، اما بازگشت به «دلدادگان» را قبول نکرد/ هادی: او باید از مردم عذرخواهی کند

شریفی‌نیا دیگر بازیگر این سریال ادامه داد: من تلویزیون را خیلی دوست دارم و به چارچوب آن مسلط هستم.

سالاری بازیگر نقش ارغوان در ادامه صحبت‌های همکاران خود گفت: من تجربه اول تصویری‌ام را پشت سر گذاشتم و بسیار برایم ارزشمند بود و هر رسانه‌ای باید و نبایدهایی دارد که وقتی قبول می‌کنیم باید طبق آن قوانین رفتار کنیم.

محمدنژادیان نویسنده این سریال نیز ادامه داد: ما در تلویزیونی کار می‌کنیم که راضی کردن هر کدام از مخاطبانمان بسیار سخت است. کار کردن در رسانه ملی نوعی بندبازی است که باید حواستان به همه چیز باشد و خیلی خوشحالم که از این تجربه موفق بیرون آمدیم.

هادی: سر مونتاژ صحنه های جنگ اشک ریختم

هادی درباره پرداخت ضعیف بخش هایی از داستان از جمله جنگ و دفاع مقدس گفت: پرداخت به جنگ و انقلاب را سازمان از ما نخواسته بود بلکه خواسته خود ما بود و اتفاقا فکر می کنم یکی از زیباترین و لطیف ترین صحنه های جنگ را ما به تصویر کشیدیم و حتی خود من سر مونتاژ این صحنه ها اشک ریختم.

محمدی: به خانه پانته‌آ بهرام رفتیم، اما بازگشت به «دلدادگان» را قبول نکرد/ هادی: او باید از مردم عذرخواهی کند

تهیه کننده دلدادگان ادامه داد: قصه ما گذر از زمان انقلاب و جنگ بود که بفهمیم مالک قرار است به طور مثال به روستاهای اشغال شده برود بنابراین مفهوم یک فیلم جنگی را نباید از آن انتظار داشته باشیم بلکه هدف این بود که نشان دهیم این افراد در گذر انقلاب ساخته و پخته شدند و به چه مقام هایی رسیدند، ما مراحلی مثل تبعید را نشان دادیم که  تنها به صورت المان هایی از این مراحل بود‌ و اتفاقا فکر میکنم ،این موقعیت را آقای هادی به شدت تاثیرگذار نمایش داد.

کایدان نویسنده سریال نیز درباره این صحنه ها اظهار کرد: ژانر قصه ما ملودرام بود و نمی توانستیم وارد یک قصه جنگی شویم. آنچه که از تاثیر انقلاب مد نظرمان بود در یک روند نشان داده شد و خواستیم بگوییم مالک چگونه از یک آدم عادی به یک کتابخوان تبدیل می شود و کسی می شود که می تواند بحران ها را هدایت کند. نماد ما در انقلاب مالک بود که مقابل توطئه ها و دشمنی ها می ایستد.

حمیدی: به مخاطبان بی احترامی شد

علی حمیدی قائم مقام مرکز سیمافیلم در توضیحی درباره پایان بندی سریال و نبود پانته آ بهرام تصریح کرد: یک اتفاق غیرحرفه ای در پایان سریال رخ داد اگرچه که هنرمندان ما همیشه متعهد هستند اما به مخاطبان بی احترامی شد و ما گله مند هستیم. این اتفاق بی توجهی و بی تعهدی به مخاطب بود و من امیدوارم دیگر چنین اتفاقاتی رخ ندهد.

وی ادامه داد: ما سه سال پیش در همین شرایط چهار یا پنج سریال در دست تولید داشتیم و یک یا دو سریال در حال پخش بود اکنون ما ۱۳۰ پروژه در مراحل مختلف تولید داریم که اینها با همان بودجه سه سال قبل تولید می شود. هنرمندان ما سه سال پیش گله داشتند که بیکار هستند و عده ای از آنها در حال مهاجرت بودند امروز اما حدود ۱۰ هزار نفر از همکاران ما در حال کار هستند در حالیکه سازمان صداوسیما به عنوان بزرگترین نهاد فرهنگساز کشور ریالی به بودجه هایش اضافه نشده است.

سریال «دلدادگان» به کارگردانی منوچهر هادی و به تهیه‌کنندگی ایرج محمدی در ۶۰ قسمت تولید و از شبکه سه سیما پخش شد که پانته‌آ بهرام، لیندا کیانی، مسعود رایگان، آرش مجیدی، مهرانه مهین ترابی، سمیرا حسن پور، شاهرخ استخری، سیامک صفاری، ملیکا شریفی‌نیا، مسعود دلخواه، مجید پتکی و سانیا سالاری از بازیگران این سریال در هر سه فصل بودند.

برای دیدن عکس های بیشتر اینجا کلیک کنید

انتهای پیام/

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
انتشار یافته: ۸۷
در انتظار بررسی: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
فصل دو عالی بود
فصل یک و سه هم خوب
قسمت آخر ...... .
باید هر طور بود راضیش میکردن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
ما که از اول تا اخر این فیلمو ندیدیم . واقعیتش الان دیگه همه فیلما تکراری شدن.....
مضموناشون مثل هم هستن فقط بازیگرا فرق میکنن.
فیلما و سریال های تکراری ....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
فیلم خیلی خوبی بود و اگه یک شب یه قسمتش پخش نمیشد ادم حسرت به دل می موند ولی باتوجه به دو سه قسمت آخرش واقعا متاسفم واسه وقتی که برای دیدن این فیلم گذاشتم...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
متاسفم برای سازندگان این فیلم.....متاسف تر برا کسانی که نشستن و دیدن...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
کار خانم بهرام کاملاً درست بود. برای چی باید از حقش بگذره.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
کارگردان وطیفه داره که بازی از بازیگر بگیره به ایشون چه ربطی داره چه کسی چقدر گرفته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
تمامی بازیگران باید به بینندگان فیلم و سریال احترام بگذارند.چون اگرمخاطب وبیننده نداشته باشندبایدبه فکر شغل دیگری باشند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
خیلی ضعیف چه از صحنه های فیلم که یه ماشین تو چند قسمت آینه بغلش کج شده و همچنان با این ماشین رانندگی میشه،بعد به ملت گیر میدن که معاینه فنی بگیرن و گرنه با دوربین جریمه میشن،که چه صفی و چه وضعی ایجاد کرد. و نیروی انتظامی رو خیلی خیلی ضعیف نشون داد.و اگه قرار این جوری جلوی پولشی گرفته بشه همون گرفته نشه بهتره،حداقل چند نفر الکلی کشته نمیشه....
بي نام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
در كل بسياري از سكانس ها بشدت ضعيف بود.
ساده لوحي امير كه مثلا پليس مخفي بود كه در قسمت هاي پايايني بشدت عملكرد پليس مخفي زير سوال رفت
ايرادات فراوان بود كه نميشه همه رو توضيح بدم
ملت عزيز ايران همه هوشيارند و باهوش مطمئنم بهتر از من اين ايرادات فاحش رو تشخيص ميدن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
سریال ضعف داره ضعیفه وگرنه با دو نفر نویسنده با نبود یک بازیگر که الان فهمیدیم که اصلا برای مردم و خدا کار نمیکنه و برای پول کار .......با نبود یک بازیگر نباید آخر سریال اینقدر خراب تموم بشه آقای هادی اینهمه زحمت کشیده پولشو برگردونده اما با نبود یک بازیگر کارش خراب شد رفت//// خدایی دیگه سریال نساز آقای هادی /////در ضمن بازیگران جوان و تازه کار همشون با پارتی بازی میایند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
متاسفم برای خانم بهرام که فقط پول براش مهم بوده نه مردم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
در یک سکانس از فیلم دو بازیگر داخل ماشین در حال گفتن دیالگ بودن دوربین که می رفت سمت بازیگر سمت شاگرد خیابان یک طرفه بود، بر می گشت سمت راننده خیابان دوطرفه نشون می داد.
آقا سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
سلام در کل میتونم بگم همه بازیگراش جز خانم مهین ترابی ضعیف بودن و خیلی مصنوعی بازی میکردن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
خیلی فیلم پند اموزی بود واز کارگردان وبازیگرها تشکر دارم ممنون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
مشکل فقط نبود پانته بهرام نبود قسمت اخر کلا مشکل داشت
روز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
واقعا روی فیلمهای هندی قدیمی را سفید کردیداز آن ارتفاع ماشین سقوط کرد بعد مصدومهاباهم درآرامش گفتگو می کردندومامور مخفی که پدرش مالک هم نمی دانست و...چرا عادت کردید بی مسئولیتی ونپرداختن حق بازیگران را با سیاه بازی بازیگر را با مردم درگیر کنید باز اونها می توانند حقشون را به این صورت بگیرند کارگران که هیچ روشی ندارندخق گرفتنی است عادت کردید قراردادی بنویسید بعدامروز فردا کنیدومظلوم نمایی کنید..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
کل سریالهای ایرانی همینطوره آخرش رو کم میارن و نمیدونن چطوری تمومش کنن
ماه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
سه فصل فیلم پر بود از تناقض....
کاری به رفتار خانم بهرام ندارم ولی اینا حتی بلد نبودن روابط علت و معلولی توی فیلم نامه رو درست و حسابی بنویسن...
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
اصلا کاری با قسمت آخر ندارم کل سریال بسیار ضعیف بود فیلمنامه و دیالوگها ضعیف و بدتر از اون اجرای ضعیفتر در خیلی از سکانسها... هر چی بخوای میشه انتقاد نوشت ولی سرمون رو درد نیاریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
چرا باید چنین اتفاقی در قسمت پایانی این مجموعه بیافته ؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
خب بازم میتونستن رو قسمت اخر بیشتر فکر کنن .متاسفانه عوامل فیلم تقصیرا رو فقط متوجه خانم بهرام میکنن خودشونم کم کاری جردن.چند قسمت اخر چرت بود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
خوب نبود خیلی ضعیف عمل کردند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
قسمت آخر افتضاح بود


هر چند پای خیلی هارا به پای سریالهای تلویزیونی،کشاند

ولی الان چی ؟
شاید خیلی ها را دوباره به ...نمایش خانگی بکشونه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
قسمت آخر افتضاح بود


هر چند پای خیلی هارا به پای سریالهای تلویزیونی،کشاند

ولی الان چی ؟
شاید خیلی ها را دوباره به ...نمایش خانگی بکشونه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
افتضاح تمام شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
افتضاح تمام شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
نمی خواد بازی کنه مگه زوره، عذرخواهی برای اینکه نمی خواد یه کاری رو ادامه بده؟
واقعا چه آدمایی پیدا میشن....
پاسخ ها
جوان سیستم
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
زور نیست ولی اخلاق حرفه ای میگه درسته باید تمام تلاش کارگردان و تهیه کننده این باشه که بازیگران سر وقت معین شده مرخص بشن ولی این دلیل نمیشه اگه به هر دلیلی کار مقداری بیشتر طول کشید بازیگر دبه دربیاره و باعث بشه کل زحمات تیم به باد بره
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
خب اونم پولشو میخواسته
علیرضا قربانزاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
چیز خاصی نشده که فکر کنم بهرام خودشو با خانم افشار یا خانم علی دوستی اشتباه گرفتن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
سریال اولش خوب بود قابل پیش بینی نبود اخرش خیلی افتضاح تموم شد مگه میشه گوشی امیرروشن باشه وبچه های اطلاعات اونجارورد یابی نکرده باشن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
درسته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
سریال اولش خوب بود قابل پیش بینی نبود اخرش خیلی افتضاح تموم شد مگه میشه گوشی امیرروشن باشه وبچه های اطلاعات اونجارورد یابی نکرده باشن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
این رفتار اصلا اسلامی نیست که دستمزدها را دیر می دهند بعد هم پز نقدینگی بالا هست میدهند اصلا با رهنمود پیامبر اکرم سلام الله علیه خوانائی ندارد،یعنی چه تا بودجه تامین نکرده اید سریال را چرا شروع میکنید
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
خوب اون بنده خداهم پولشوطبق قراردادمیخواسته توو این مملکت هرکی حرف ازعهدپیمان یاقراردادقانونی بزنه آدمه بدیه...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
کاملا موافقم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
سلام. واقعا" اصلا" فکر نمبکردم. پانته آ بهراام خندوانه آنقد پولکی باشه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
واقعا برای خانم پانته آ بهرام متاسفم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
خانوم سالاری عالی بود افرین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
در قسمت ما قبل آخر مامور اطلاعات اعلام عملیاتی میکند و فقط یک نفر را دستگیر میکنند و در قسمت آخر ماموران محو می شوند از خانم بهرام به عنوان پیش کسوت بعید بود ولی باید پای حرف او هم نشست ممکن است در قراردادهای قبلی رو دست خورده باشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
من قسمت آخر را نتونستم ببینم نیدونم داستان چی بوده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
دلدادگان را نه دیدم و نه علاقه ای به دیدنش داشتم هر چی صحنه اتفاقی هم ازش دیدم منفی بود که سریع شبکه را عوض میکردم. بخصوص زمانی که این بنده خدا خاتم بهرام بازی میکرد
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
به نظر من سناریوی این سریال و موضوع داستان بسیار سطحی و بی کیفیت بود و با وجود تعداد زیاد بازیگران مطرح که در این سریال بازی کرده بودند ، عملکرد کارگردان بسیار ضعیف بود.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
درسته بهتر از این میتونست بشه
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
اخرش بد تموم شد / از این بدتر نمی شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
بازیگری سخترین کار دنیاست !!!!!!!طفلکی دیگه نمیتونست ادامه بده!!
مهدی
|
Netherlands
|
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
بنظرم جناب هادی باید از مردم عذرخواهی کند .مگر شما مدیریت مالی نداشتی ؟مگر یک بازیگر از کجا باید هزینه زندگیش تامین شود؟مگر تلویزیون پول آگهی های سریال را نقد نمی گیرد؟شما آقای هادی برای کار درتلویزیون سینه چاک نکنید وبه عوامل سریال ظلم نکنید .آنها هم در این مملکت زندگی می کنند با شرایط اقتصادی موجود .کاش از نقاط ضعف خودتان هم سخن می گفتید وبه دیگران اجازه دفاع میدادید .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
موافقم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
بابا اینقدر بازیگر خوب جون ومستعد و عالی داریم به اونها اعتمادکنید باید بگم که این خانم بهرامه چیه خوبم بازی نمیکنه من اکثر فیلمایی که این بازی کرده را اولش را که میبینیم این بازی کرده بقیش را ندیدیم اصلا دلنشین نیست بازیشخوب نیست این بازیگرای جدید مثل امیر و نامزدش خیلی بهتر بازی کردن بقیه نقشهای بازی شده همه خوب بودن خانم بهرام خودشم مثل نقشش همون اخلاق راداره در واقع خودشوه بازی میکنه همیشه هم یجور بازی میکنه حیف پول که به اینا میدید جونها رادریابید که برای ماهم جالبن خانمهای دیگه پیشکسوت با اخلاق که آدم از بازیشون لذت میبره مثل خانم مهین ترابی و آقای رایگانه تمام نقشهایی که مالک را بازی کرد کارش درسته ونجیبه و باکلاس جناب استخری را میگم بش میاد مرام داشته باشه بقیه هم همه خسته نباشن و ممنونیم از زحماتشون بجز خانم بهرامی که بدهکاره ما مردمه ....باتشکر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
آقای هادی بدون خانم بهرام هم درقسمت آخر می توانستند بهتر از این، فیلم به اتمام برسانند، ونیازی به عذرخواهی خانوم بهرام نبود چون سریال زیاد پیچیده نبود، اما جای تشکر از آقای هادی وتمام بازیگران این سریال داره فقط یه نکته آنقدر هم مامورین اطلاعاتی مالی یا هرجایی دیگه ما جار نمیزنن مامورهستند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
نقاط ضعف زیادی داشت.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
من ندیدم پس قضاوت نمیکنم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
ما از تو میخواهیم که قضاوت کنی .تورو خدا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
واقعا جای تاسف داره ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
خوشخالم که حداقل سریال رو ندیدم چون هر کس که دیده بود ناراحت بود از وقتی که برای سریال گذاشته بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
کارگردان فیلم خوب کار نکرد
عقل کل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
ولی خانوم بهرام همون بهتر که بره تو فیلمهایی مثل اسب حیوان نجیبیست بازی کنه واسه اونایی که فیلمو ندیدن میگم بدونن فقط صداش تو فیلمه یک ثانیه ام خودش تو فیلم نیست
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
حال آدم از اون حرفات بد میشه که تو خندوانه میزدی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
به خانم بهرام چه ربطی داره که ارغوان رو در وضعیت کما ول کردید و سریال رو تموم کردید و خانواده در اون وضعیت خوشحال هم هستند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
احسنت
جواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
سلام
حیف از وقتی که آدم برای تماشای همچین سریالی بگذاره .
شصت شب همه سرکارند و شب آخر همه چی یهوی .....‌
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
خوب حداقل بهمون بگید تو فیلمنامه چجوری تموم میشد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
هاتف افسانه رو میکشت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
بعدا برای خودشان کلاس می گذارند سریال فاخر و جایزه هم توزیع می کنند......
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
سریال مزخرفی بود
جواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
به نظر من اصلا نباید به این بازیگران اعتماد کنین بازیکران جوان و کم توقع و با استعداد زیادی وجود دارند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
خانم بهرام حتی برای زحمتی که از اول این سریال کشید هم ارزش قائل نشد مشخصا ایشان فقط و فقط برای پول بازی میکنند اینکه میگن برای مردم وعشق به بازیگری است دروغ است.کل سریال را فدای یک سکانس کرداگه این قدر گیر مالی داره ایشان، تهیه کننده و کارگردان محترم به مردم اطلاع رسانی میکردند از طریق کمکهای مردمی مشکل مالی ایشان حل میشد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
بنظرم اون حقشو میخواسته.در ثانی کارگردان میتونست یک کم بیشتر رو قسمت اخر کار کنه انقدرم بهونه نیار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
واقعاسریال خوبی بودازمنوچهرهادی وهمه دستاندکاران این سریال متشکریم کاشکی قسمت پایانی داستانی بهترداشت
امین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
سلام فیلم خوبی بود ، هر چند ضعفهایی داشت ،
اساسا بودجه کم ربطی به ضعف سکانسها ندارد مثلا افسانه که خودش بچه اول مالک را می دزدد نباید فکر کند این پسر( امیر ) چطور از ارغوان بزرگتر است
یا یک فرد ظاهر خلاف چگونه وارد یک ارگان اطلاعاتی میشود و به سادگی در می آورد امیر مامور اطلاعات است و موارد دیگر
اینها ربطی به بودجه ندارد بلکه مربوط به شناخت و تجربه کارگردان و نویسنده دارد
در کل علی رغم ضعفها کلیت فیلم قابل تقدیر است
غلامرضا محمدی نژاد از رفسنجان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
قسمت پایانی سریال دلدادگان اصلا خوب نبود ، کارگردان قسمت پایان را بد تمام کرد ، فکر نکنم هیچ بیننده ای راضی باشه ، در هر صورت همه دست اندرکاران سریال خسته نباشند
Feri
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
کلی نشسیم نیگاه کردیم تخیلی از یه متری گوله خوردنمرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
خلاصه هم کارگردان وهم بازیگران سریال دلدادگان ؟!ارزشی برای مردم قایل نبوند که به خاطر پول یاهرچیزدیگر ؟اینچنین درپایان فیلم! مردم راقال بگذارند؟؟
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
آخر سریال افتضاح بود خیلی بد بود اگه از اول میدونستم آخرش اینجوری تموم میشه از اول نمیدیدم ای کاش از یک کارشناس دسته چندم هندی مشورت میگرفتن
علی سخدری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
در اینده /کدام کارگردان یا تهیه کننده جرات میکنه با این بازیگر کار کنه /این عمل بی احترامی به مخاطب است/زنی ساده که میگذارد تمام ضعف پایان سریال به پای او نوشته شود/و با عدم حضورش تا پایان /راه دفاع را بر خود ببندد/
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
کارگردان همه تقصیرا رو گردن ایشون انداختن .میخواد کار خودشو توجیه کنه
ا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
جسارتا قسمت آخر خیلی مسخره بود. به شعور ببیننده توهین کردند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
حداقل ارغوان اینطوری نمیشد باز قابل تحمل بود
بیگدلی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
متاسفانه باید گفت بعضی بازیگران علی رغم بازی خوبشون به کارشون متعهد نیستن . من خانم بهرام رو خیلی دوست دارم و متعجبم چرا اینطور شد . کاش به صورت دیگه ای اعتراض می کردند تا حقشونو بگیرن . اینطوری به بینندگان این فیلم کم لطفی شد . واقعا فیلمش قشنگ بود و به دل می نشست .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
این حجم از تخیل و دوری از واقعیت جامعه در این سریال بی سابقه بود هندیها باید از این سریال مشق کنن
ali
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
میشد پانته آ بهرامی مثلا همون دستگیر شده بمونه ولی بقیه بازیگران بودند و به راحتی میشد صحنه وصال مادر و دختر و بعدشم عروسی با امیر رو ساخت...

متاسفانه نمیدونم این چه برنامه بدیه که آخر فیلم رو یهو جمع میکنن و سر هم بندی ...بیننده همه قسمت ها رو دیده به امید آخر داستان ...گرچه کلا فیلم ضعیفی بود ولی به امید آخرش دیدیم که اونم بدتر از بد.
فیلم اکشن یا فیلم پر از جذابیت های بصری نبود که حالا آخرش رو بشه نادیده گرفت.
جدی جدی حیف از وقتی که پای این سریال گذاشتم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
این ضعف سریال رو میرساند...تیم فوتبال یه دروازه بان نیاد بعد کلا بازی رو تعطیل کنند اینهمه بازیگر بخاطر نبود یه بازیگر کل سریال رو توش فاتحه خوندن من خودم دیگه هیچ سریالی که با کارگردانی هادی باشه نمیبینم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
هیچ چیز این سریال به واقعیت حتی نزدیک هم نبود.البته این به معنی نفی هنرنمایی بازیگران نیست ولی مشکل از فیلمنامه سرکاری وپولهایی است که بایستی ازبیت المال صرف پر کردن وقت مردم بشود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
ولی چند دقیقه اخرش مخصوصا صدای خانم سالاری واقعا به فیلم جون داد به نظر من بهتر از این نمیشود اگه واقعیت رو میخواین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
فیلم قوی آمد ولی متاسفانه دراوج شکست خورد هم تدوین ضعیف بود هم نیروی انتظامی را دراین سریال ضعیف نشان دادند که نباید این جور می شد.وهم افراد انقلابی را ضعیف نشان داده بود چرا؟
یعنی فردآنقدر ضعیف است که دراطراف خود هرچه می گذرد بی خبر وناآگاه است؟هادی ازبازیگران قوی که در سریال داشت استفاده خوبی نکرده بود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
اول آخر پیگیر بودم شدید تابلو بود 2 قسمت آخرش که سرهمش کردن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
درسته.فکر کنم میخواستن زودتر برن سر پروژه بعدی
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر