کد خبر: ۶۷۲۶۰۷۳
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۴
فرماندار شهرستان کرمانشاه

فرماندار شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه بخش‌های کوزران و ماهیدشت جزء مناطق زلزله زده هستند، گفت : ساکنان این ۲ بخش تسهیلات ارزان قیمت به منظور اشتغالزایی دریافت خواهند کرد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، فضل الله رنجبر فرماندار شهرستان کرمانشاه گفت : تسهیلات اشتغالزایی مناطق زلزله زده با سود ۶ درصد در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.

وی افزود: هیچ محدودیتی برای پرداخت این تسهیلات در بخش‌های کوزران و ماهیدشت وجود ندارد و سرمایه گذاران می‌توانند برای دریافت آن اقدام کنند.

فرماندارکرمانشاه بررسی وضعیت پرداخت تسهیلات اشتغالزایی روستایی در این شهرستان را از دیگر دستور کار‌ها عنوان کرد و گفت : تاکنون ۶۷ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی روستایی به روستاییان کرمانشاه پرداخت شده است.

رنجبر توضیح داد: سهمیه شهرستان کرمانشاه در زمینه تسهیلات اشتغازایی روستایی ۵۴ میلیارد تومان بود که تاکنون بیش از اعتبارات پیش بینی شده به مردم تسهیلات پرداخت شده است.

وی افزود: علاوه بر این ۱۴۱ طرح نیز به منظور دریافت تسهیلات اشتغالزایی روستایی در کارتابل بانک‌ها وجود دارد که این طرح‌ها نیز به منظور دریافت تسهیلات به زودی تعیین تکلیف خواهند شد.

فرماندار کرمانشاه با بیان اینکه آخرین وضعیت پرداخت تسهیلات توسط بهزیستی و کمیته امداد نیز در این نشست مورد بررسی قرار گرفت، گفت: کمیته ویژه‌ای به منظور برطرف کردن مشکلات ضمانت تسهیلات روستایی مددجویان کمیته امداد را مورد بررسی قرار خواهد داد.

 

 

انتهای پیام/د

پرداخت تسهیلات اشتغالزایی مناطق زلزله زده با سود ۶ درصد

 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر