شوشتری در نشست تخصصی شورای راهبردی حفاظت فناوری اطلاعات:

هدف استراتژیک دشمنان ایجاد نارضایتی در میان مردم است/ایران اسلامی سرفرازانه به پیش رفته و آمریکا شکست می‌خورد

نائب رئیس شورای فرهنگی وزارت کشور با اشاره به تلاش دشمنان برای ایجاد نارضایتی در میان مردم گفت: با یاری خداوند و همراهی و حمایت مردم عزیز کشور، آمریکائی ها شکست خواهند خورد و ایران اسلامی، سرفرازانه به پیش خواهد رفت.


اختتامیه نشست تخصصی شورای راهبردی حفاظت فناوری اطلاعات با سخنان رییس مرکز حراست وزارت کشور/ شوشتری: پیامبر با حسن خلق و با محبت با مردم رفتار می کردبه گزارش حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، شوشتری در اختتامیه این نشست، ضمن تبریک ایام هفته وحدت وتولد حضرت پیامبر اعظم (ص) وامام جعفر صادق (ع) وگرامیداشت هفته بسیج گفت امیدوارم همکاران با تدبر درسیره و رفتار پیامبر از این ایام بهره کافی را ببرند.

وی ضمن بیان روایتی از رسول مکرم اسلام گفت:روش پیامبر اعظم درمواجهه با اصحاب میتواند شیوه ای برای همه ما در زندگی باشد و از این الگوی اخلاق عملی باید بهره برد.

شوشتری افزود: هر یک از همکاران ما به عنوان یک نیروی حراست که با مسائل غیر عمومی مردم و کارکنان مواجه ایم باید با بهره گیری از سیره رسول خدا حرف ها، اسناد و مستندات مردم را حفظ کنیم.

نائب رئیس شورای فرهنگی وزارت کشور خاطر نشان کرد: پیامبر با حسن خلق و با محبت با مردم رفتار می کرد و نرم خویی حضرت بامردم باعث ایجاد الفت و محبت میشد و همین موضوع باید درجامعه وادارات وسازمان ها وبه ویژه حراست ها به عنوان تکریم ارباب رجوع ساری و جاری باشد تا مردم بتوانند اعتماد کنند و به راحتی مشکلاتشان را بیان نمایند.

وی افزود: پیامبر در عصر جاهلیت عرب به رسالت منصوب شد و با بهره گیری از اخلاق حسنه وخوش رویی ودوری از عیبجویی توانست در دل مردم نفوذ نموده و اسلام را گسترش دهد.

مشاور وزیر کشور خطاب به همکاران حراست گفت: ما به عنوان کار کنان حراست ابتدا باید از خودمان صیانت وحراست نماییم ومتخلق به اخلاق نیک بوده وحتی درمظان مسایل ومشکلات رفتاری و اخلاقی واقتصادی و نظائر آن نباشیم.

وی افزود: باید نظم و انضباط را رعایت نمائیم و به برپایی نماز جماعت اهمیت فوق العاده بدهیم ودر صفوف نماز حضور فعال داشته باشیم.

رییس مرکز حراست وزارت کشور در فراز دیگری از سخنان خود، با اشاره به مسائل روز جامعه گفت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی منافع آمریکا در منطقه باخطر مواجه شد، دست استکبار جهانی از ایران اسلامی کوتاه شد، در نتیجه برای جلوگیری از گسترش نفوذ انقلاب که در تعارض با منافع آمریکا بود، طراحی پی در پی توطئه برای کشور ما از سوی دشمن عملیاتی شد و در قالب جنگ تحمیلی، ترور مردم و مسئولین، حمایت ازگروهک های تروریستی، تهاجم فرهنگی وتحریم های سیاسی و اقتصادی تا کنون ادامه یافته است.

وی ادامه داد: این خصومت ودشمنی در مقطع کنونی به طور جدی در جریان است و آمریکا و اذناب آن می‌کوشند تا جمهوری اسلامی را در تنگنا قرار بدهند و تمام تلاش ها در حوزه اقتصادی متمرکز شده تا با تحریم های نفتی و جلوگیری از انتقال پول و مانع تراشی در صادرات و واردات، اقتصاد کشور را دچار اختلال وازاین طریق نارضایتی دربین مردم ایجاد کنند. این یک هدف مهم واستراتژیک برای آمریکا است که ان‌شاءالله با یاری خداوند و همراهی و حمایت مردم عزیز کشور، آمریکائی ها شکست خواهند خورد و ایران اسلامی، سرفرازانه به پیش خواهد رفت.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر