کد خبر: ۶۷۵۴۰۹۷
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۲

مسئول واحد بهداشت محیط حرفه‌ای شبکه بهداشت و درمان زرند از جمع آوری و معدوم سازی سه و نیم تن مواد غذایی فاسد و غیر قابل مصرف در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، سید هادی امیری نسب مسئول واحد بهداشت محیط حرفه‌ای شبکه بهداشت و درمان زرند گفت: در راستای بازدید مستمر بازرسان بهداشت محیط از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، آرایشی بهداشتی و اماکن عمومی ۳ هزار ۵۰۰ کیلوگرم انواع مواد غذایی، تنقلات، مواد آرایشی، ظروف یکبار مصرف فومی کشف و معدوم شد.

وی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۱ هزار ۹۴۸ مورد بازدید از از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی انجام شد که ۷ هزار ۸۳۷ کیلوگرم مواد غذایی فاسد و غیر قابل مصرف جمع آوری و معدوم شد و در این مدت ۶۵۹ اخطار رفع نقص غیر بحرانی، صادر شده و همچنین ۷۳ واحد متخلف پلمب و به تعزیرات معرفی شدند.

این مقام بهداشتی با بیان اینکه با عوامل تهدید کننده سلامت و بهداشت عمومی شهروندان با هماهنگی و همکاری مراجع قضایی برخورد جدی صورت میگیرد.

وی از شهروندان خواست هنگام خرید حتما به تاریخ تولید، انقضا و پروانه ساخت توجه داشته باشند و در صورت مشاهده تخلف مراتب را در سامانه شکایات مردمی ۱۹۰ اطلاع دهند.

انتهای پیام/ی

در هنگام خرید به تاریخ تولید، انقضا و پروانه ساخت توجه داشته باشند

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر