کد خبر: ۶۷۵۴۱۳۵
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۳

شهردار اصفهان گفت : برای رونق رفت و آمد در میدان امام علی(ع) ، یک مرکز خرید با حضور سرمایه گذار خارجی راه اندازی خواهد شد.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،قدرت الله نوروزی شهردار اصفهان در ادامه جلسه هاي بررسی طرح های عمرانی شهر به همراه مديران و معاونان در ارتباط با روند پیشرفت طرح میدان امام علی (ع) ، اظهار کرد : تصمیماتی در خصوص واگذاري قطعه زمینی در میدان امام علی(ع) گرفته شد و پس از بررسی‌های انجام شده با یک سرمایه‌گذار خارجی که البته یک شرکت را در ایران به ثبت رسانده است به منظور راه‌اندازی مرکز خرید در اين ميدان مذاکره کردیم.

وی با بیان اینکه بر اساس مذاکرات انجام شده شهرداری اصفهان آمادگی دارد به تمام تعهدات خود عمل کند، ادامه داد : اگر سرمایه گذار بر اساس قولی که داده است عمل کند، ۲۲۰ روز دیگر شاهد افتتاح مرکز خرید بزرگی در میدان امام علی (ع) خواهیم بود.

شهردار اصفهان با اشاره به اینکه با راه‌اندازی مرکز خرید و افزایش رفت و آمد فرصتی برای رونق میدان امام علی (ع) ایجاد می‌شود، افزود: احداث مرکز خرید در این نقطه از شهر به دلیل سابقه طولانی که در امر خرید و فروش داشته می‌تواند، مکان بسیار مناسبی برای ایجاد رفاه بیشتر شهروندان و دسترسي به يك مركز خريد باشد. 

وی در ارتباط با ساخت ایستگاه مترو در میدان امام علی (ع) اظهار کرد : این ایستگاه نیاز به برخی اصلاحات دارد تا امکان دسترسی مردم به ایستگاه بهتر را ایجاد کند و قرار بر این شد با محوریت معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اصفهان تا ۱۵ روز دیگر تصمیم نهایی گرفته شود تا ایستگاهی با تمام استانداردها و امتیازات برای استفاده مردم در اين منطقه ساخته شود.

نوروزی با اشاره به روند اجرای طرح کمرزرین ، گفت : این طرح به بخش خصوصی واگذار شد تا مشكلات مالي آن حل شود ، همچنين مشكل دسترسي به طرح کمرزرین از ميدان جلوخان حل خواهد شد.

 انتهای پیام/م

راه‌اندازی مرکز خرید، فرصتی برای رونق میدان امام علی (ع)

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر