کد خبر: ۶۷۵۴۴۹۳
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۶
در مراسم افتتاحیه دومین دوره از مسابقات روبوکاپ آزاد مطرح شد؛

رئیس منطقه آزاد کیش گفت: جزیره کیش پتانسیل لازم برای تبدیل شدن به میزبان دائمی مسابقات روبوکاپ آزاد را دارد.

جزیره کیش می‌تواند میزبان دائمی مسابقات روبوکاپ باشدبه گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، غلامحسین مظفری رئیس منطقه آزاد کیش در مراسم افتتاحیه دومین دوره از مسابقات روبوکاپ آزاد که در جزیره کیش در حال برگزاری است، با اشاره به پتانسیل جزیره کیش در بحث علمی، گفت: در حال حاضر پردیس‌های دانشگاهی متعددی در کیش شکل گرفته‌اند و دارای پتانسیل بالایی هستند.

رئیس منطقه آزاد کیش ادامه داد: ما می‌توانیم به کمک این پتانسیل علمی قدم‌های خوبی را در حوزه علمی برداریم و پیشنهادمان این است که مکان دائمی مسابقات روبوکاپ در کیش ایجاد شود.

وی درباره زیرساخت‌های کنونی پردیس کیش، اظهار کرد: اگر زیرساخت‌های مناسب آماده شوند، می‌توانیم رشد داشته باشیم زیرا پردیس‌های دانشگاهی دارای پتانسیل‌های لازم هستند.

مظفری ادامه داد: فضای جزیره کیش، امکانات و آرامش آن می‌تواند زمینه‌ساز اتفاقات مهمی باشد و به ارتقای دانش روبوکاپ کمک کند.

پیشرفت علمی در حوزه روبوکاپ نزدیک است

زاهدی استاندار قزوین در مراسم افتتاحیه دومین دوره از مسابقات روبوکاپ آزاد که در جزیره کیش در حال برگزاری است، با اشاره به اهمیت این حوزه، گفت: به طور قطع در آینده این حوزه پیشرفت خواهد داشت و در سطح ملی به رشد خواهیم رسید.

استاندار قزوین درباره پتانسیل‌های این استان، گفت: این استان می‌تواند تبدیل به قطب علم و فناوری کشور شود.

وی با اشاره به شتاب‌دهنده علمی، گفت: یکی از بزرگترین شتاب‌دهنده‌های کشور در استان قزوین افتتاح خواهد شد و فعالیت‌های علمی و فناورانه در آنجا به کار خود ادامه خواهند داد.

همچنین در ادامه این مراسم همتی استاندارد هرمزگان، اظهار کرد: حوزه روبوکاپ در آینده نزدیک پیشرفت خواهد داشت و در سطح ملی به رشد خواهیم رسید.

استاندارد هرمزگان با اعلام حمایت همه‌جانبه از روبوکاپ، گفت: با تمام توان در این حوزه قدم برمی‌داریم تا شاهد پیشرفت و تحولی عظیم در این بخش باشیم.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر