کد خبر: ۶۷۵۴۴۹۶
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۷
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی:
۷ هزار نفر بیکار در خانواده شاهد و ایثارگر خراسان رضوی وجود دارد/باید از توان بخش خصوصی و تسهیلات اشتغال برای خانواده شاهد و ایثارگر استفاده کردمدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت:بیکاری افراد جامعه ایثارگر یکی از دغدغه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران است، ولی دولت استخدام ندارد.
 
به گزارش خبرنگارگروه استانهای باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد  ، حجت الاسلام حسین معصومی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی در خصوص فرایند بیمه تکمیلی جامعه ایثارگری گفت: برابر مصوبه دولت در ۱۵ مهرماه قرار بر این شد که شاغلین دستگاه‌ها بیمه تکمیلی خود را پرداخت کنند.

وی با بیان اینکه بنیاد شهید از اول آبان ماه با بیمه دی قطع همکاری کرد و به بیمه خود ادارات بازگشت، تصریح کرد: به همه ادارات ابلاغ شده که بحث بیمه تکمیلی ایثارگران را انجام دهند و اکثر سازمان‌ها انجام شده و تنها آموزش و پرورش، جهاد و تامین اجتماعی مشکل اعتباری دارند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: امیدواریم که تا یک ماه آینده این مشکل در بحث شاغلین حل شود و در خصوص غیر شاغلین نیز همانند گذشته بنیاد شهید خدمات بیمه‌ای را انجام می‌دهد.

حجت الاسلام معصومی با اشاره به اشتغال فرزندان جامعه ایثارگری خراسان رضوی افزود: هفت هزار نفر از فرزندان جامعه ایثارگر و شاهد خراسان رضوی بیکار هستند و یکی از دغدغه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران است، ولی دولت استخدام ندارد و بدنبال کوچک سازی است.

وی با بیان اینکه باید از توان بخش خصوصی و تسهیلات اشتغال برای خانواده شاهد و ایثارگر استفاده کرد، تصریح کرد: استخدامی وجود ندارد و تنها در قالب آزمون صورت می‌گیرد و فرزندان جامعه ایثارگری می‌توانند از تسهیلات و طرح‌های اشتغال زایی استفاده کنند و از امکانات موجود بهره بگیرند.
 
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی با تاکید بر اینکه حدود ۵۸ درصد گلزار شهدا در سطح استان ساماندهی شده اند، گفت: امیدواریم که ساماندهی تک مزاری و دو مزاری‌ها را تا پایان سال به ۹۵ درصد برسانیم.
 
انتهای پیام//ج.ر
 

دولت استخدام ندارد و بدنبال کوچک سازی است

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر