کد خبر: ۶۷۵۴۷۷۰
گروه : گلستان » گرگان
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۸
استاندار گلستان :

استاندار گلستان گفت: برای برطرف شدن مشکلات جاده‌ای و نقاط حادثه‌خیز جاده‌های استان گلستان نیاز به ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار فوری است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان ، سید مناف هاشمی استاندار گلستان ظهر امروز در بازدید از راه‌آهن و بندر خشک اینچه برون گفت : از محدودیت‌های اعتباری دولت مطلع هستیم اما با توجه به 20 نقطه حادثه‌خیز گلستان در حوزه راه ها نیاز به تخصیص اعتبار فوری داریم.

هاشمی افزود : برای برطرف شدن مشکلات جاده‌ای و نقاط حادثه‌خیز جاده‌های استان گلستان نیاز به 100 میلیارد تومان اعتبار فوری است.

وی ادامه داد: در سال‌های گذشته توجه وزرا مرتبط با راه و شهرسازی در استان گلستان کمرنگ بوده که انتظار داریم با توجه به حدود 15 دستگاه مرتبط این حوزه، توجه به گلستان پررنگ شود.

استاندار گلستان گفت : یکی از مشکلات مهم استان کمربندی گرگان است. امسال برای کمربندی گرگان از منابع استانی 5 میلیارد تومان و از منابع ملی نیز به همین میزان در نظر گرفته شده اما عملا هیچ اتفاقی نیفتاده است.

وی گفت: طرح جامع بندرخشک در بیش از 3 سال گذشته طراحی شده ولی تاکنون اداره کل راه آهن هیچ نقشه مشخص با کاربری دقیق به استانداری ارائه نکرده است.

انتهای پیام /گ/پ

برطرف شدن مشکلات جاده‌ای و نقاط حادثه‌خیز جاده‌های گلستان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر