کد خبر: ۶۷۵۴۸۴۹
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۹

دو معاون باشگاه پرسپولیس گزینه‌های اصلی وزارت ورزش و جوانان برای جانشینی حمیدرضا گرشاسبی در این باشگاه هستند.

گزینه‌های اصلی جانشینی گرشاسبی مشخص شدندبه گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، با وجود اینکه حمیدرضا گرشاسبی، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به دلیل اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان تنها یک گام تا جدایی از جمع سرخ پوشان پایتخت فاصله دارد و حتی ساعاتی پیش بحث استعفای او مطرح که توسط وی تکذیب شد، اما گرشاسبی تاکنون چنین کاری انجام نداده است و در نهایت تا پایان ساعت اداری فردا (شنبه) منتظر مشخص شدن وضعیت خود از سوی وزارت ورزش و جوانان خواهد ماند.

با این وجود باید پایان کار گرشاسبی را در باشگاه پرسپولیس قطعی دانست. در این وضعیت وزارت ورزش و جوانان قصد دارد از تیم مدیریتی فعلی این باشگاه که هم مورد وثوق گرشاسبی و هم مقبول در بین اعضای تیم و هواداران باشد یک نفر را به عنوان سرپرست باشگاه انتخاب کند تا در این برهه حساس به امور جاری پرسپولیس آسیبی وارد نشود.

ایرج عرب (معاون اداری مالی و پشتیبانی) و حسین خبیری (مشاور اجرایی) باشگاه پرسپولیس مطرح‌ترین گزینه‌های جانشینی گرشاسبی آن هم به عنوان سرپرست هستند و سایر گزینه‌هایی که در ساعات اخیر مطرح شده اند مانند مهدی محمد نبی، صادق درودگر، رضا درویش و افشین پیروانی مدنظر وزارت ورزش و جوانان نیستند.

هرچند گرشاسبی تاکنون از سمت خود در باشگاه پرسپولیس استعفا نداده است و تا فردا منتظر مشخص شدن تکلیفش در این باشگاه می‌ماند، اما محمدرضا حاجی بیگی و ابوالفضل روغنی گلپایگانی، ۲ عضو هیئت مدیره پرسپولیس از سمت خود استعفا داده اند.


بیشتر بخوانید: 


انتهای پیام/

نگاهی به جانشینان احتمالی گرشاسبی 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر