کد خبر: ۶۷۵۵۱۵۴
گروه : خوزستان » اهواز
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۹

۴۰ مدیر مدارس مقطع ابتدایی دخترانه و پسرانه ناحیه ۳ اهواز با هدف تبادل تجربیات مدیریتی از مدارس ابتدایی بهبهان بازدید به عمل آوردند.

رسول عبدی پور، مدیر آموزش و پرورش بهبهان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، گفت: در راستای تبادل تجربیات آموزشی و پرورشی  40 تن از مدیران مدارس دولتی و غیر دولتی دوره ابتدایی ناحیه 3 اهواز از مدارس ابتدایی شهرستان بازدید کردند.

وی افزود:در این بازدید مدیران ناحیه 3 اهواز در گروه های چند نفره با حضور در برخی از مدارس مقطع ابتدایی بهبهان از نزدیک با مدیران مدارس به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.

عبدی پور بیان داشت: در پایان بازدید مدیران مدارس دولتی و غیر دولتی دوره ابتدایی ناحیه 3 اهواز از مدارس ابتدایی شهرستان که با هدف انتقال اطلاعات و تجربیات مدیریتی در حوزه های مختلف بویژه طرح ها و برنامه های دوره ابتدایی انجام شد، عملکرد آموزشی مدارس دخترانه و پسرانه شهرستان بهبهان را مثبت و رضایت بخش اعلام کردند.

مدیر آموزش و پرورش بهبهان عنوان کرد: این بازدید با همراهی عنایتی معاون و دامن افشان کارشناس مسئول آموزش ابتدایی ناحیه 3 اهواز و شجاعی معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش بهبهان صورت پذیرفت.

انتهای پیام/م

مدارس بهبهان زیر ذره بین مسئولان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر