کد خبر: ۶۷۵۵۲۴۸
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۵

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اشنویه گفت: در ۸ ماهه امسال، نزدیک به ۳ هزار مورد بازرسی از واحد‌های صنفی در اشنویه صورت گرفته است.

به گزارش  خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه، ؛ ابوبکر یوسفی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اشنویه، با اشاره به اینکه در ۸ ماهه امسال، از تعداد ۲ هزارو ۹۳۴ مورد بازرسی از واحد‌های صنفی و غیر صنفی در سطح شهر، تعداد ۱۰۱ مورد پرونده تخلفاتی تشکیل شد گفت: ارزش ریالی پرونده‌ها نیز ۵ میلیارد و ۱۶۹ میلیون ریال بوده که برای رسیدگی به اداره تعزیرات حکومتی ارسال شد.


وی تصریح کرد: در ۸ ماه سالجاری ۶۵۰ مورد بازرسی و گشت مشترک در حوزه قاچاق کالا با شبکه بهداشت و درمان، فرمانداری، اتاق اصناف، دایره قاچاق کالا نیروی انتظامی و تعاون روستایی صورت گرفت.


رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اشنویه بیان کرد: در حوزه آرد و نان نیز ۶۲۰ مورد بازرسی از واحد‌های نانوایی در سطح شهر انجام شد که تعداد ۲۰ پرونده تخلفاتی به ارزش بیش از ۴۷۹۰۰۰۰ میلیون ریال تشکیل و به اداره تعزیرات حکومتی ارسال شد.


یوسفی افزود: همچنین تعداد ۲۳۱ مورد بازدید از واحد‌های تولیدی صنعتی شهرستان اشنویه صورت گرفت.

 

وی اظهار کرد: هموطنان گرامی می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از گران فروشی، کم فروشی و تقلب، عدم درج قیمت، عدم صدور صورتحساب و ... را بصورت حضوری یا تلفنی از طریق شماره تلفن ۱۲۴ نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت از ساعت ۷.۳۰ صبح الی ۲۰ عصر با کارشناسان در میان بگذارند.
انتهاب پیام/ح


بازرسی از واحد‌های صنفی اشنویه

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر