کد خبر: ۶۷۵۵۳۶۱
گروه : مهاباد » مهاباد
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۹

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اشنویه گفت: بیش از ۲ هزار و ۹۳۴ مورد بازرسی در شهرستان اشنویه صورت گرفته است.

ابوبکر یوسفی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اشنویه، با اشاره به عملکرد ۸ ماهه این اداره در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مهاباد، گفت:  در ۸ ماه سالجاری ۶۵۰ مورد بازرسی و گشت مشترک در حوزه قاچاق کالا با شبکه بهداشت و درمان، فرمانداری، اتاق اصناف، دایره قاچاق کالا نیروی انتظامی و تعاون روستایی صورت گرفت.

وی با اشاره به اینکه در ۸ ماهه امسال، از تعداد ۲ هزارو ۹۳۴ مورد بازرسی از واحد‌های صنفی و غیر صنفی در سطح شهر، تعداد ۱۰۱ مورد پرونده تخلفاتی تشکیل شد گفت: ارزش ریالی پرونده‌ها نیز ۵ میلیارد و ۱۶۹ میلیون ریال بوده که برای رسیدگی به اداره تعزیرات حکومتی ارسال شد.

وی بیان کرد: در حوزه آرد و نان نیز ۶۲۰ مورد بازرسی از واحد‌های نانوایی در سطح شهر انجام شد که تعداد ۲۰ پرونده تخلفاتی به ارزش بیش از ۴۷۹۰۰۰۰ میلیون ریال تشکیل و به اداره تعزیرات حکومتی ارسال شد.

یوسفی افزود: همچنین تعداد ۲۳۱ مورد بازدید از واحد‌های تولیدی صنعتی شهرستان اشنویه صورت گرفت.

وی اظهار کرد: هموطنان گرامی می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از گران فروشی، کم فروشی و تقلب، عدم درج قیمت، عدم صدور صورتحساب و ... را بصورت حضوری یا تلفنی از طریق شماره تلفن ۱۲۴ نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت از ساعت ۷.۳۰ صبح الی ۲۰ عصر با کارشناسان در میان بگذارند.

انتهای پیام / س خ

بازرسی و نظارت در اشنویه

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر