کد خبر: ۶۷۵۵۶۰۶
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۰

رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بیرجند از آغاز پروژه بهسازی و زیباسازی میدان توحید و لچکی‌های چهارراه جوادیه خبر داد.

ابراهیم زاده رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری بیرجند در گفتگو با خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ؛ گفت: در راستای زیباسازی و بهسازی میادین سطح شهر، بهسازی میدان توحید به مساحت ۱۵۲۰ متر مربع و لچکی‌های چهار راه جوادیه به مساحت ۴۹۰ متر مربع در دستور کار سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری قرار گرفت.


وی ادامه داد: ارتقاء زیبایی بصری و آراستگی منظر شهری یکی از شاخص‌های مهم در مبحث شهرسازی و طراحی شهری می‌باشد که به عنوان یکی از اهداف مهم این سازمان در ردیف پروژه‌ها و برنامه‌های اجرایی قرار گرفته است.


رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری با اشاره به تاثیر عمیق زیبایی سیمای شهر در کیفیت زندگی شهری، حفظ هویت و انسجام شهر افزود: به منظور اجرای عملیات بهسازی و مرمت میدان توحید مبلغ ۹۰ میلیون تومان به این امر اختصاص یافته است.
ابراهیم زاده عملیات اجرایی طرح‌های یاد شده را شامل سنگفرش، اجرای آبنما، گلکاری و نورپردازی بر مبنای طرح تهیه شده توسط این سازمان عنوان کرد.


لازم به ذکر است مبلغ ۴۰ میلیون تومان نیز جهت بهسازی لچکی‌های چهار راه جوادیه اختصاص یافته است.
انتهای پیام/ب


زیباسازی میادین شهرستان بیرجند

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر