کد خبر: ۶۷۵۵۷۴۴
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۹
معاون وزیر راه و شهرسازی تأکید کرد؛

آدم نژاد گفت: برای افزایش بازارهای فروش در منطقه چابهار، پیمان حمل و نقل منطقه‌ای با کشورهای همسایه منعقد و اجرایی شود.

لزوم انعقاد پیمان حمل‌‌و‌نقل منطقه‌ای برای افزایش بازارهای فروش در چابهاربه گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، شهرام آدم‌نژاد ‌‌در جلسه معاونان وزارت راه و شهرسازی و مدیران ستادی سازمان بنادر و دریانوردی با موضوع ارائه قابلیت‌های بندر شهید بهشتی و بررسی مشکلات و چالش‌های بندر چابهار، بیان کرد: سرمایه‌گذاری و پروژه‌های در حال ساخت و بهره‌برداری در بندر چابهار پیشرفت قابل‌توجهی داشته است.

وی افزود: ساختارها در سرمایه‌گذاری را می‌توان به گونه‌ای فراهم کرد که عدالت از بین نرود و سرمایه‌گذاران به یک اندازه جایگاه و قدرت داشته باشند.

آدم‌نژاد بیان کرد: ضرورت دارد برای افزایش بازارهای فروش در منطقه چابهار، پیمان حمل و نقل منطقه‌ای جهت تسریع و تسهیل عبور و مرور و حمل و نقل با کشورهای همسایه منعقد و اجرایی شود.

وی افزود: با توجه به اهمیت بندر چابهار در شرایط کنونی و حساس کشور، مقرر شد مسائل، مشکلات و چالش‌ها سریع‌تر مورد رسیدگی قرار گیرد.

معاون وزیر راه و شهرسازی عنوان کرد: به منظور تأمین نیاز بنادر در حوزه‌های تجهیزات استراتژیک تخلیه و بارگیری اولویت را باید به قراردادهای سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و منابع غیر دولتی اختصاص داد.

انتهای پیام/

به چالش های  بندر چابهار سریع تر رسیدگی شود

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر