کد خبر: ۶۷۵۵۹۶۴
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۶
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس:

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس با اشاره به اینکه دولت جدایی چهار وارتخانه از هم را به صورت کلی به مجلس ارسال کرده بود گفت: دولت لایحه جدایی سازمان جوانان از وزارت ورزش را جدا گانه به مجلس بفرستد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، محمدرضا پورابراهیمی در هفتمین جلسه ساماندهی امور جوانان استان کرمان که با حضور سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان و فدایی استاندار کرمان در محل سالن پیامبر اعظم(ص) استانداری کرمان برگزار شد، اصلی‌ترین موضوع جوانان را اشتغال دانست و گفت: دغدغه اصلی همه خانواده‌ها اشتغال فرزندان آنها است.

وی با بیان اینکه چند دستگاه متولی اشتغال در کشور وجود دارد، افزود: وزارت کار و وزارت صنعت، معدن و تجارت در این حوزه فعال هستند و اگر قرار است وزارت ورزش در این حوزه وارد شود یک متولی خاص و عملیاتی می‌خواهد.

پورابراهیمی تصریح کرد: اینکه فقط با سمن‌ها جلسه داشته باشید، مشکل اشتغال جوانان حل نمی‌شود بلکه برای این موضوع مهم باید عملیاتی وارد شد.

وی با بیان اینکه در بحث ازدواج جوانان هر سال در بودجه اعتبار گذاشته شده است، یادآور شد: وام مورد نیاز فعلی زوج‌های جوانان قطعا مشکلات آنها را با توجه به افزایش قیمت‌ها حل نمی‌کند.

پورابراهیمی با اعلام اینکه در حوزه آسیب‌های اجتماعی دستگاه‌های زیادی درگیر هستند، بیان داشت: در حوزه جوانان وزارت ورزش و جوانان یک متولی ویژه می‌خواهیم تا سمن‌ها را هدایتگری کند.

وی با بیان اینکه ساختار حوزه جوانان که قبلا یک ساختار مجزا بود نباید زیر سایه وزارت ورزش قرار بگیرد و باید برای آن برنامه و عملیات طراحی شود، گفت: در لایحه دولت، مجلس جدایی چهار وارتخانه از هم را به صورت کلی ارسال کرده بود.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه رای مخالفت مجلس با این لایحه به صورت کلی بوده است، افزود: دولت لایحه جدایی سازمان جوانان از وزارت ورزش را جدا گانه به مجلس بفرستد.

انتهای پیام/ب

جلسه ساماندهی امور جوانان استان کرمان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر