کد خبر: ۶۷۵۶۰۹۸
گروه : بوشهر » بوشهر
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۶

مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری بوشهرگفت: کارگروه اقتصادی استان بوشهر ویژه بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران تشکیل شد.

کارگروه اقتصادی استان بوشهر ویژه بزرگداشت چهلمین سال انقلاب تشکیل شدبه گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، سید اسماعیل موسوی در حاشیه جلسه کارگروه تخصصی محصولات استراتژیک کشاورزی استان بیان کرد: به منظور گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران یک کارگروه اقتصادی با تاکید بر ارائه کارنامه چهل ساله اقتصادی استان ذیل شورای سیاستگذاری و راهبری استان بوشهر تشکیل شده است.

وی با اشاره به رسالت و ماموریت کارگروه اقتصادی یاد شده خاطر نشان کرد: این کارگروه با شرح وظایف مشخص از جمله ترسیم و تدوین اهداف و کارنامه انقلاب اسلامی در حوزه اقتصادی، تولید پیام و محتوای مورد نیاز برای رسانه‌ها، خطبا، مبلغان و سخنوران و همچنین برگزاری نشست تخصصی با نخبگان و صاحب نظران در حوزه اقتصادی تشکیل و مقدمات کار شروع شده است.

موسوی عنوان کرد: مسئولیت کارگروه اقتصادی استان بوشهر بر عهده معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر است و اعضای کارگروه شامل همه مسئولان دستگاه‌های اجرایی مرتبط با حوزه اقتصاد است.

مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری بوشهر بیان کرد: از جمله برنامه‌های این کارگروه شناسایی و معرفی واحد‌های اقتصادی فعال و برتر استان، شناسایی و معرفی مدیران اقتصادی که در توسعه و سازندگی استان نقش آفرین بوده‌اند و شناسایی و معرفی دستاورد‌های مهم در بخش‌های مختلف اقتصادی استان در دوران انقلاب اسلامی تعیین شده است.

انتهای پیام/م

تشکیل کارگروه اقتصادی استان بوشهر 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر