کد خبر: ۶۷۵۶۰۹۹
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۰

در ادامه پروژه عادی‌سازی روابط کشور‌های مرتجع عربی با صهیونیست‌ها، وزیر خارجه رژیم آل خلیفه از ادعای صهیونیست‌ها درباره تخریب تونل‌ها در مرز‌های فلسطین اشغالی و لبنان حمایت کرد.

حمایت بی‌شرمانه وزیر خارجه بحرین از رژیم صهیونیستی!به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، در ادامه پروژه عادی‌سازی روابط کشورهای مرتجع عربی با صهیونیست‌ها، وزیر خارجه رژیم آل خلیفه از ادعای صهیونیست‌ها درباره تخریب تونل‌ها در مرزهای فلسطین اشغالی و لبنان حمایت کرد.

خالد بن احمد آل خلیفه، وزیر امور خارجه رژیم حاکم بر بحرین، در صفحه شخصی خود در توئیتر، حمله اشغالگران صهیونیست را به جنوب لبنان با این ادعا که حزب الله در این منطقه تونل هایی حفر کرده است، اقدامی عادی و طبیعی برای حفظ امنیت اسرائیل دانست.

این در حالی است که شبکه تلویزیونی روسیا الیوم گزارش داد محافل لبنانی اعلام کردند رژیم صهیونیستی برای منحرف کردن اذهان از بحران داخلی در این رژیم و پرونده فساد بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر این رژیم، ادعای حفاری تونل های حزب الله لبنان را مطرح کرده است.

نبیه بری، رئیس مجلس لبنان، در نشست منطقه رأس الناقوره گفت: اسرائیل درباره ادعای تونل‌های حزب الله، هیچ گونه اسنادی ارائه نکرده است و این رفتارها برای سرپوش گذاشتن بر وضع داخلی اسرائیل است.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر