کد خبر: ۶۷۶۰۴۰۹
گروه : اقتصادی » مسكن
تاریخ انتشار: ۰۶ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۰
هدایت در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

یک مقام مسئول گفت: برای تکمیل واحد‌های مسکن مهر پردیس، قراردادی به ارزش ۱۰۰۰ میلیارد تومان با قرارگاه خاتم الانبیاء منعقد شد.

انعقاد 1000 میلیارد تومان قرارداد برای تکمیل واحدهای مسکن مهر پردیس/ بدون تکمیل زیرساخت واحدها تحویل داده نمی شودمهدی هدایت مدیرعامل شرکت عمران پردیس در گفت وگو با خبرنگار  مسکن گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، با بیان اینکه در چند روز گذشته جلسات بسیار مستمری با همه دست اندرکاران پروژه‌های مسکن مهر برگزار کرده ایم، گفت: در این جلسه بر لزوم افزایش اعتماد  متقاضیان و همچنین ارائه راهکار‌ها و برنامه‌های اجرایی تأکید شد.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس افزود: در صورت همکاری مردم با شرکت عمران، می‌توان در آینده‌ای نزدیک شاهد تغییرات اساسی در پیشرفت پروژه‌ها باشیم.

وی با اشاره به اینکه تکمیل، آماده‌سازی و محوطه‌سازی مسکن مهر از منابع داخلی، نخستین اقدامی است که باید در پردیس انجام شود، گفت: به صورت مستمر در محل پروژه‌ها، پیگیر مشکلات پیمانکاران خواهیم بود.

هدایت گفت: قراردادی به ارزش ۱۰۰۰ میلیارد تومان با قرارگاه خاتم‌الانبیاء در زمینه آماده سازی و محوطه سازی مسکن مهر پردیس منعقد شده است.

مدیرعامل شرکت عمران پردیس اظهار کرد: قرارداد مشارکتی فوق، شامل احداث یک پل به طول ۶۴ متر با ۲ عرشه به ارتفاع مفید حداقل ۵.۶۰ متر، احداث ۶ کیلومتر رمپ و لوپ و احداث مسیر اصلی ۴۵ متر به طول ۱۳۱۰ متر است.

هدایت، حجم عملیات خاکبرداری را حداقل ۵۰۰ هزار متر مکعب دانست و گفت: قرارداد منعقد شده با قرارگاه خاتم خاتم‌الانبیاء پروژه‌ای بزرگ است که تحولی عظیم در زیرساخت‌ها، آماده‌سازی و محوطه‌سازی مسکن مهر پردیس ایجاد خواهد کرد.

وی در پایان گفت: تا زمانی که واحد‌های مسکن مهر از لحاظ تمامی خدمات زیربنایی و روبنایی تکمیل نشود، به متقاضیان تحویل داده نمی‌شود.

 انتهای پیام/

ورود قرارگاه خاتم الانبیاء به پروژه مسکن مهر پردیس

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر