کد خبر: ۶۷۸۴۴۶۱
گروه : مرکزی » اراک
تاریخ انتشار: ۱۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۱
۱۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۱
کد خبر : ۶۷۸۴۴۶۱
گروه : مرکزی » اراک
عضو کمیسیون قضایی مجلس در اراک؛

عضو کمیسیون قضایی مجلس در سفر به اراک گفت:توان متخصصان و کارشناسان صنایع نفت و گاز ما بالاست و آن‌ها سعی دارند کارشناسان ما را ببرند.

۴۰ سال تحریم هستیم، اما علت تنگنای اقتصادی امروز بی تدبیری هاستبه گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک؛ دهقان، نایب رییس فراکسیون ولایی مجلس و عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی در همایش بصیرت افزایی در اراک گفت: بی تدبیری‌ها علت تنگنای اقتصادی امروز وگرنه ما ۴۰ سال است در تحریم آمریکایی هستیم و با تحریم‌ها آن‌ها نتوانستن هیچ غلطی بکنند.

دهقان افزود: آمریکا می گوید ایران را تحریم می کنیم تا به زانو دربیاید؛ آمریکا از برجام خارج شده، ولی اروپایی‌ها ایران را سرکار گذاشته و میگویند بیایید مذاکره کنیم. اما بعضی رفقا می گویند ما می خواهیم با اروپایی‌ها کار کنیم و توان همسایه هارا نادیده می‌گیریم.

وی با یبان اینکه با تحریم‌های فلج کننده توانستیم از تحریم‌ها عبور کنیم اضافه کرد: توان متخصصین و کارشناسان صنایع نفت و گاز ما بالاست و آن‌ها سعی دارند کارشناسان ما را ببرند.

عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نقدینگی را باید به سمت معادن و تولید و پالایشگاه‌ها هدایت کنیم و می‌توانیم از این وضعیت عبور کنیم.

وی بیان کرد: آمریکا تمام توانش را گذاشت تا جبهه مقاوت را از بین ببرد، ولی همگی شکست خوردند و همانطور که رهبری فرمودند، آمریکا رادر دهه ۵۰ از ایران و در دهه ۹۰ از منطقه بیرون کردیم.

نایب رییس فراسیون ولایی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در بعد سیاسی جایگاه ایران روشن است، اما مهم‌ترین مشکل امروز ایران مشکل اقتصادی است و موضوع مقاوم بودن اقتصاد ایران است در مقایسه با کشور‌های منطقه، عربستان که گاو شیرده است و بدون آمریکا دوام نمیاورد.

انتهای پیام / ج

سخنان نایب رییس فراسیون ولایی مجلس و عضو کمیسیون قضایی مجلس 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ