کد خبر: ۶۷۸۹۰۱۷
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۳
معاون استاندار خراسان رضوی:
در حوزه‌های مدیریتی شاهد حضور پر رنگ‌ تر بانوان هستیم/مردم شایسته بهترین‌ها هستندسرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: حضور موثر بانوان در جامعه ضرورتی برای رشد و توسعه محسوب می شود.
 
به گزارش خبرنگارگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد  ، علیرضا قامتی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی در جلسه کارگروه زنان وخانواده استان گفت: در سال‌های پس از انقلاب زنان ما توانسته اند در همه حوزه‌ها اعم از سیاسی، اجتماعی و فرهنگی و نیز اقتصادی حضوری موثر داشته اند.

وی تصریح کرد: امروز در حوزه‌های مدیریتی ما شاهد حضور پر رنگ‌ تر بانوان هستیم.

 سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: ضریب بهره وری تربیت اسلامی مسئولان، رشد مناسب با تکنولوژی را نداشته است و هم چنین محتوا‌های آموزشی ما در بسیاری از موارد با رشد فکری افراد متناسب نیست.

قامتی افزود: با تکنولوژی و تجهیزات قدیمی نمی‌توان نوآوری داشت بلکه باید از محتوا، خلاقیت و دانش روز برخوردار باشیم.

وی تصریح کرد: کارخانه‌ای با تجهیزات و امکانات ۵۰ سال قبل با واحد‌های نوین و مدرن امروز قابل رقابت نیست و در حوزه فرهنگ و مبانی فرهنگی هم همینگونه است و باید نوآوری و روزآوری انجام شود.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی به روز شدن سبک زندگی را ضرورتی دیگر در ورود بانوان مهم خواند و گفت: نظام اداری ما به ساختاری رسیده که به یک سری از مبانی مربوطه ورود یافته و اقدامات خوبی هم رقم زده، اما کار زیادی در پیش داریم.
 
قامتی افزود: مجمع مشورتی بانوان از جمله اقدامات در مشارکت بانوان در امورمختلف است که  توان کاری و مشورتی برای پیشبرد اهداف حوزه بانوان را دارا می باشد .

وی با اشاره به تلاش‌های دشمن از ابتدای انقلاب اسلامی برای ضربه به نظام تصریح کرد: آنان از حربه‌های مختلف از ترور به دست عوامل داخلی شان، چون منافقان تا جنگ و تحریم‌های سیاسی و اقتصادی استفاده کردند، اما با مقاومت و ایستادگی و انسجام این مردم همواره با شکست مواجه شده اند.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: امروز هم با تحریم‌های اقتصادی و جنگ روانی دشمن می‌کوشد این مردم و کشور را به زانو درآورد، اما این مردم ارزش را در اصول انقلابی، دینی نظام خود می‌بینند و همچنان هم در برابرش می‌ایستند.

قامتی افزود: در این میان نقص‌ها و مشکلاتی هم وجود دارد که باید با تمام توان در جهت رفع آن‌ها تلاش کنیم، زیرا این مردم شایسته بهترین‌ها هستند.

انتهای پیام//م.ص


  برگزاری جلسه کارگروه زنان و خانواده خراسان رضوی

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر