آگاهی از زیر و بم شخصیتی با فرم بینی+ تست روانشناسی

صورت انسان‌ها می‌تواند بخشی از شخصیت و خلق و خوی آنها را فاش کند که با تست روانشناسی می‌توان به آن پی برد.

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، بسیاری از افراد به دنبال شناخت شخصیت درونی و آگاهی از درون خود هستند؛ جالب است بدانید با روش‌هایی مختلف می‌توان به این موضوع پی برد که یکی از آنها تست روانشناسی است.

صورت انسان‌ها می‌تواند بخشی از شخصیت و خلق و خوی آنها را فاش کند. شاید کمتر کسی بتواند در شکل چشم‌هایش تغییری ایجاد کند، اما بینی عضوی است که عمل زیبایی آن بسیار رایج است؛ با این حال ۸ فرم بینی وجود دارد که شخصیت افراد را از روی آن می‌توان تا حدی تشخیص داد.
اگر مطمئن هستید طرف مقابلتان بینی‌اش را عمل نکرده با نگاهی به شکل بینی او می‌توانید به بخشی از شخصیتش پی ببرید.

فرم بینی شما شبیه کدام است؟

فرم بینی‌تان چگونه شخصیتتان را نشان می‌دهد + تست روانشناسی

۱- بینی مقعر؛ این نوع بینی بسیار زیبا و نوک بینی مقعر و کمی سربالاست. فردی که چنین بینی دارد بسیار مهربان و کمک دست دیگران است. این افراد کمی زودرنج هستند و بد نیست در ارتباط با آنها مراقب رفتارتان باشید. 

۲- بینی استخوانی؛ بینی نازک با یک منحنی کوچک در وسط که بیشتر انسان را به یاد منقار پرنده می‌اندازد؛ افراد دارای این نوع بینی اغلب افرادی مصمم با اعتقادات قوی هستند که آماده‌اند تا هر چیزی را فدای ایمان خود کنند، هرگز برای رسیدن به اهدافشان از اقدامی دریغ نمی‌کنند و به نظرات دیگران اهمیت نمی‌دهند.

۳- بینی یونانی یا صاف؛ این نوع بینی هم بسیار زیبا و نوک تیز و صاف با پره‌های کشیده و تنگ است، افراد دارای این فرم بینی وفادار‌های بی‌چون و چرا هستند و در عین حال کمی خجالتی هستند و نمی‌توانند احساسات خود را بیان کنند.

۴- بینی محدب یا رومانی؛ وسط بینی محدب حالت منحنی شکلی وجود دارد؛ افرادی که چنین بینی‌ای دارند رهبر متولد شده‌اند، افرادی کاری هستند و وقت زیادی را برای رسیدن به اهدافشان صرف می‌کنند و بسیار منظم هستند. 

۵- بینی حبشه‌ای؛ بینی حبشه‌ای بینی بلند با انتهای پهن است. افراد دارنده این نوع بینی افرادی زرنگ و کنجکاو هستند که به سادگی برای مشکلاتشان راه‌حلی می‌یابند. مثبت‌اندیش با افکاری باز هستند و اطرافیان را مجذوب خود می‌کنند.

۶- بینی صاف؛ این نوع از بینی میان آسیایی‌ها و آفریقایی بسیار شایع است. بینی کوتاه با نوک گرد و خطی رویی صاف! افراد دارنده این بینی شخصیت قوی و جذابی دارند. صبور هستند، اما نباید از شکیبایی آنها سوءاستفاده کرد، خشم آنها واقعا چشم‌گیر است. صورت‌هایی با این نوع بینی لبخندشان بسیار زیباست.

۷- بینی سربالا؛ بینی سربالا کوتاه با نوکی نه گرد نه تیز و کمی به سمت بالاست؛ از نظر شخصیتی افراد دارنده بینی سربالا افرادی روشن و صریح هستند که از بیراهه و میان‌بر خوششان نمی‌آید. واکنش‌ها و عکس‌العمل‌های آنها سخت است با این حال افراد موفقی هستند.

۸- بینی پیچ‌دار؛ این نوع بینی گاه ژنتیکی و گاه در اثر ضربه به وجود می‌آید، افراد با این نوع بینی معمولا شخصیت هم‌جوشی دارند؛ دوستان خوب و خوش‌مشربی هستند.

با وجود این اطلاعات  تنها از روی بینی نباید در مورد شخصیت انسان‌ها قضاوت کرد زیرا شخصیت‌ها پیچیدگی‌های خاص خود را دارد.

انتهای پیام/

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار