عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی:

مجلس همواره برای حمایت از بازی‌سازان داخلی تلاش می‌کند

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که کمیسیون فرهنگی تمام تلاشش را برای حمایت از بازی‌سازان داخلی خواهد کرد.

مجلس همواره برای حمایت از بازی سازان داخلی تلاش می‌کندبه گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، مهدی شیخ عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: کمک مجلس شورای اسلامی برای حمایت از بازی سازان اختصاص تسهیلات و رفع موانع است بدان معنا که مجلس می تواند همچون سال گذشته در بودجه تسهیلاتی را برای کمک به بازی سازان جوان تعیین کند.

مهدی شیخ در عین حال گفت که باید بازی سازان نیز حضور قوی تر داشته باشند تا بتوانند بازار بازی ها را بدست گیرند قطعا مجلس هم در این زمینه به آن ها کمک می کند.

این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: البته بنیاد ملی بازی های رایانه ای حمایت هایی از بازی سازان می کند؛ مجلس هم در بودجه مالیات هایی را برای بازی های خارجی وضع کرد تا عواید آن به بازی سازان داخلی داده شود. امسال هم تلاش می کنیم که مجدد این موضوع را در بودجه لحاظ کنیم. شیخ فعال تر شدن بازی سازان داخلی را نیز مهم دانست وگفت: ما از بازی سازان داخلی حمایت می کنیم اما انتظار داریم که خودشان هم فعالانه تر عمل کنند، کمیسیون فرهنگی هم حمایت های لازم را خواهد کرد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر