هفته هشتم لیگ برتر والیبال بانوان؛

جدال حساس دختران والیبال پیکان با توپکا/ اصفهانی‌ها میزبانان هفته

هفته هشتم لیگ برتر والیبال بانوان در شرایطی پیگیری خواهد شد که ۲ تیم اصفهانی میزبان خواهند بود.

جدال حساس دختران والیبال پیکان با توپکا/ اصفهانی‌ها میزبانان هفتهبه گزارش خبرنگار توپ و تور گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، رقابت‌های لیگ برتر والیبال بانوان فردا (پنج شنبه) وارد هفته هشتم خود خواهد شد و سه دیدار در چارچوب این هفته از مسابقات برگزار می‌شود.

در تهران و در دیداری بسیار حساس و سرنوشت ساز تیم پیکان تهران میزبان توپکا بابلسر خواهد بود. دیداری که نتیجه آن برای پیکانی‌ها بسیار مهم است. پیکانی‌ها در صورت پیروزی مقابل توپکا مسیر قهرمانی خود را هموار خواهند کرد، اما در صورت امتیاز دادن به این تیم ممکن است کارشان در جدال با ذوب آهن برای قهرمانی سخت شود.

دیدار دو تیم پیکان تهران و توپکا بابلسر از ساعت ۱۵ فردا آغاز خواهد شد و خانه والیبال میزبان آن است. بر اساس اعلام کمیته داوران سازمان لیگ فدراسیون والیبال، فرحناز قویدل با همراهی شهناز برادران قضاوت این مسابقه را بر عهده خواهد داشت.

در دیگر دیدار این هفته لیگ برتر والیبال تیم نامی نو اصفهان در خانه میزبان تیم به لیگ برگشته مبنا تجارت است. تیمی که با تغییر تحول و با نام جدید «امید ایران» به لیگ بازگشته و در این هفته از مسابقات در اصفهان میهمان نامی نو خواهد بود. راحله آرا و شاگردانش در دیدار با امید ایران کار سختی نخواهند داشت و به دنبال یک پیروزی خانگی هستند.

نرگس افشین با کمک هدیه صابری قضاوت دیدار دو تیم نامی نو اصفهان و امید ایران را بر عهده خاهند داشت.

سومین و آخرین دیدار هفته هشتم لیگ برتر والیبال زنان را دو تیم ذوب آهن و شهرداری سمنان برگزار خواهند کرد. تیم شهرداری سمنان که نتایج خوبی در این مدت کسب نکرده است مقابل تیم با تجربه ذوب آهن نیز کار آسانی نخواهد داشت. شاگردان فریبا صادقی هفته قبل در دیدار مقابل پیکان مغلوب شدند و در ادامه مسابقات برای تصاحب قهرمانی نیاز به پیروزی با اختلاف پوئن بالا دارند و در دیدار با میهمان سمنانی خود از تمام توان خود بهره می‌برند.

برنامه کامل هفته هشتم لیگ برتر والیبال بانوان:

  • نامی نو اصفهان – امید ایران
  • پیکان تهران – توپکا بابلسر
  • ذوب آهن اصفهان – شهرداری سمنان

تمامی دیدار‌های هفته هشتم لیگ برتر بانوان ساعت ۱۵ برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

لیگ والیبال بانوان به هفته هشتم رسید

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار