کد خبر: ۶۷۹۳۹۳۲
گروه : اجتماعی » شهری
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۱
مدیرعامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران:

چوبینه گفت: ۲ هزار و ۵۰۰ کارگر بیمار شهرداری به پزشکان متخصص ارجاع داده شدند.

۱۷ هزار کارگر شهرداری پایش سلامت شده‌اند/ ۲ هزار و ۵۰۰ نفر بیمار هستندبه گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، حمید چوبینه مدیرعامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران در همایشی که صبح امروز با حضور شهردار تهران و جمعی از اعضای شورای شهر تهران در تالار ایوان شمس برگزار شد، گفت: چکاپ سلامت ۱۷ هزار کارگر شهرداری که بیشتر از پاکبانان شهر تهران هستند در نقاط مختلف پایتخت در حال انجام است.

وی با بیان اینکه پاکبانان موجب می‌شوند تا رگه‌های بهداشت و نظافت در شهر احداث شوند، اظهار کرد: معمولا در نگاه مدیریت شهری پاکبانان مغفول می‌مانند، اما در یک ساله اخیر مدیریت شهری توجه ویژه‌ای به سلامت این افراد است.

چوبینه تصریح کرد: در کمیسیون‌های مختلف شورای شهر توصیه زیادی به مسئله سلامتی کارگران شده است و تاکنون ۱۷ هزار نفر را پایش سلامت کرده‌ایم.

مدیرعامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران با بیان اینکه ۲ هزار و ۵۰۰ نفر از آ‌نها بیمار بودند و به پزشکان متخصص ارجاع داده شدند، تصریح کرد: برخی از این افراد جراحی قلب داشتند که شرکت شهر سالم توانست با انجام آن سلامتی این کارگران را بازگرداند.

وی با اشاره به ایجاد سامانه HFE افزود: این سامانه می‌تواند امنیت کارگران شهرداری را بیشتر کند و اینکه باری از دوش وزارت بهداشت برمی‌دارد.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر