کد خبر: ۶۷۹۵۳۴۱
گروه : سمنان » سمنان
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۲
مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان سمنان:

مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان سمنان گفت: شرکت حمل و نقل کالا در استان سمنان از این پس با روال جدید کرایه فعالیت خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان ، احسان منصور کیایی مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان سمنان ضمن بیان اینکه اجرای طرح تن بر کیلومتر در استان سمنان در دستور کار قرار گرفته است گفت: بر اساس شاخص های جدید ابلاغی، نرخ های حمل بر مبنای تن کیلومتر تهیه و شرکت‌های حمل و نقل موظف به اعمال آن در سیستم صدور بارنامه هستند.

وی افزود: جلسات متعددی با انجمن های صنفی رانندگان و شرکت های حمل و نقل کالا پیرامون تحلیل وضعیت موجود و بررسی شاخص ها و معیارهای محاسبه نرخ تن کیلومتر برگزار شده تا تمامی جوانب اجرای این طرح سنجیده شود.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان سمنان با اشاره به اینکه این طرح در راستای جلب رضایت رانندگان و تولید کنندگان اجرا شده است، تصریح کرد: در تعیین نرخ حمل کالا معیارهایی نظیر شرایط اقتصادی استان، وضعیت تولید و اشتغال، میزان سرمایه گذاری فعلان حوزه حمل ونقل، شرایط آب و هوایی، هزینه های نگهداری ناوگان و وضعیت توپوگرافی مسیرهای حمل در نظر گرفته شده است.

منصور کیایی گفت: بیش از ۱۰  میلیون تن کالا سالانه  از استان سمنان به سایر مبادی کشور حمل می شود و  ۸۳ شرکت حمل و نقل کالا در استان  از این پس با روال جدید کرایه فعالیت خواهند کرد.

انتهای پیام / گ

اعمال کرایه حمل طرح بر حسب تن بر کیلومتر در سمنان اجرا می‌شود

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر