کد خبر: ۶۷۹۶۰۱۱
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۶

طی مراسمی با حضور اعضای هیئت تنیس استان کرمان در محل باشگاه اقبال، احکام مسئولان ۱۴ کمیته‌ و قائم مقام این هیئت اعطا شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، مرتضی ایرانمنش، رییس هیئت تنیس استان کرمان در گردهمایی اعضای هیئت تنیس که در محل باشگاه اقبال کرمان انجام شد، با اعلام اینکه طی سال های اخیر اقدامات خوبی در بحث زیرساخت ها و قهرمان پروری تنیس استان صورت گرفته است، تأکید کرد: باید پیشرفت ها بیشتر شود و این مسیر همچنان ادامه یابد.

۱۴ انتصاب در هیئت تنیس استان کرمان

وی از تک تک اعضا، دست اندرکاران و مسئولان کمیته ها خواست: همه دست به دست هم دهید و برای جامعه ی بزرگ تنیس فعالیت کنید، چرا که امروز تنیس به کمک تک تک دوستان نیاز دارد و همبستگی و اتحاد رمزیست که گذر از این برهه ی زمانی حساس را برایمان ممکن می سازد.

ایرانمنش در بخش دیگری از سخنانش با اعلام اینکه هر ورزش را با پیشکسوتانش می شناسند، از اعطای امتیازات ویژه برای پیشکسوتان این رشته ی ورزشی خبر داد.

عباس ایرانمنش، قائم مقام هیئت تنیس استان کرمان نیز ضمن تقدیر از رییس فعلی هیئت، به اقدامات وی اشاره کرد و گفت: با همفکری و درایت وی توانستیم با فدراسیون تنیس و اداره کل ورزش و جوانان ارتباط سازنده ای برقرار کنیم.

وی بزرگترین اقدام سال های اخیر هیئت تنیس استان کرمان را حضور افرادی از بدنه تنیس در آن عنوان کرد و افزود: همه یک تیم هستیم و باید در همه ی زمینه ها با هم همکاری داشته باشیم.

۱۴ انتصاب در هیئت تنیس استان کرمان

ایرانمنش استفاده از جوانان در همه ی بخش ها را از دیگر اقدامات این هیئت اعلام و تصریح کرد:  از این پس باید با تمام توان از امکانات و پتانسیل های موجود به منظور پیشرفت بیشتر ورزش تنیس استان کرمان استفاده شود.

وی از همه ی اعضا و مسئولان کمیته ها خواست: اتحاد و تلاش برای پیشرفت ورزش تنیس را سرلوحه ی کارهای خود قرار دهند.  

محمد اسفندیارپور، رییس هیئت تنیس شهرستان سیرجان هم عشق به تنیس را عاملی برای دور هم جمع شدن دوستداران تنیس عنوان کرد و گفت: امروز جای بسیاری از شهرستان ها با توجه به ظرفیت هایشان در تنیس خالیست که نیاز است در این زمینه اقداماتی صورت گیرد.

وی با اعلام اینکه امروز تنیس جایگاه واقعی خود را در دنیا پیدا کرده است، افزود: متأسفانه هنوز در کشور و استان به این جایگاه نرسیده ایم ولی باید تمام تلاش خود را بکار ببریم تا در این رشته ی ورزشی به مرز خودکفایی برسیم.

اسفندیارپور ارتباط سازنده، حمایت و پشتوانه ی مالی خوب را از مهمترین عوامل موفقیت در این رشته ی ورزشی عنوان و ابراز امیدواری کرد: بتوانیم بیش از پیش در راه پیشرفت ورزش تنیس استان کرمان گام برداریم.

۱۴ انتصاب در هیئت تنیس استان کرمان

در ادامه ی این نشست، احکام مسئولان کمیته ها و قائم مقام هیئت توسط مرتضی ایرانمنش، رییس هیئت تنیس استان کرمان اعطا شد.

بدین ترتیب، عباس ایرانمنش به عنوان قائم مقام هیئت، حمید روشنی مسئول کمیته آموزش و مربیان، سیدامین رضا مهدویان مسئول کمیته داوران، شکیبا پورتقی مسئول کمیته برگزاری مسابقات، فرانک حسنی مسئول کمیته امور باشگاه ها، امیرحسین اسفندیاری مسئول کمیته فنی، میترا سلطان زاده مسئول کمیته اولیاء، محمدحسین بصیریان مسئول کمیته پیشکسوتان، فردین غیبی مسئول کمیته استعدادیابی، محمد برومند مسئول کمیته اقتصادی، فرهاد فرهی مقدم مسئول کمیته ساحلی، محمدطالبی زاده مسئول کمیته انضباطی، مریم بهادری مسئول کمیته روابط عمومی، علیرضا درآگاهی مسئول کمیته امور شهرستان ها و کامبیز سیف الدینی خالقی مسئول کمیته طرح و برنامه ریزی هیئت تنیس استان کرمان معرفی شدند.

پیش از این نیز طی احکامی جداگانه، محمود بصیریان به عنوان دبیر، وجیهه کیانی نژاد به عنوان نایب رییس بانوان و محمد زمانی به عنوان خزانه دار هیئت تنیس استان کرمان منصوب شده بودند.

انتهای پیام/ب

گردهمایی اعضای هیئت تنیس استان کرمان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر