کد خبر: ۶۷۹۶۱۷۵
گروه : آبادان » آبادان
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۴

مدیرعامل شرکت تعاونی سازمان منطقه آزاد اروند گفت: ما عمده تمرکز خود را بر روی فرهنگ‌سازی قراردادیم چراکه لازمه حل مشکلات شهری است.

 علی ‌خانی مدیرعامل شرکت تعاونی سازمان منطقه آزاد اروند در حاشیه اجرای طرح « شهر یار ما باشید» در منطقه سرحانیه خرمشهر، در گفتگو با خبرنگارگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از آبادان ، گفت: در راستای اجرای این طرح به منطقه سرحانیه که یکی از مناطق حاشیه‌ای خرمشهر است آمدیم تا با انجام اقداماتی که منجر به بهتر شدن محیط زندگی مردم می‌شود گامی در این راستا برداریم.

وی افزود: بر همین اساس ۴۰ نفر از کارکنان شرکت تعاونی سازمان منطقه آزاد اروند به همراه تجهیزات لازم ازجمله خودرو پرس زباله، لجن کش، تانکر آب، دستگاه نی تراش و دیگر تجهیزات موردنیاز در این منطقه مشغول به فعالیت شدند.

مدیرعامل شرکت تعاونی سازمان منطقه آزاد اروند گفت: نیروهای فضای سبز تعاونی، کار هرس درختان و تمیز کردن فضای سبز این محله و دیگر همکاران ما نیز کار باز کردن جوی‌ها، پاک‌سازی مسیرها و بهینه کردن محیط را انجام می‌دهند.

خانی ادامه داد: هدف ما کمک به مناطق کم برخوردار است و توقع داریم که مجموعه‌های خدمات رسان و متولیان امر حضور بیشتری در این مناطق پیدا کنند.

وی افزود: اقدامات ما در مناطق کم برخوردار به‌تنهایی پاسخگوی نیازهای این مناطق نیست و به همین دلیل عمده تمرکز خود را بر روی فرهنگ‌سازی قراردادیم.

مدیرعامل شرکت تعاونی سازمان منطقه آزاد اروند گفت: هر بیشتر در این راه قدم برداریم نهادهای بیشتری با ما همراه می‌شوند و میزان مشارکت مردم نیز بیشتر می‌شود که این موضوع تأثیرات همان فرهنگ‌سازی است که مدنظر ما بوده است.

خانی بابیان اینکه فضای ایجادشده در این منطقه یک فضای پرشور برخاسته از حس شهروندی و مسئولیت‌پذیری همکاران ما در تعاونی است، افزود: معتقد هستیم که دستیابی به اهداف بالاتر نیازمند یک فرهنگ‌سازی مناسب است.

وی  گفت: دستیابی به این اهداف در مدت کوتاه محقق نمی‌شود و مستلزم کار و تلاش است و به ‌مرور زمان می‌توان به آن دست‌یافت.

انتهای پیام/ د

اجرای طرح  شهر یار ما باشید

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر