کد خبر: ۶۷۹۶۱۸۳
گروه : ایلام » ایلام
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۰
رئیس پلیس راه ایلام خبر داد؛

رئیس پلیس راه ایلام با اشاره به بارش باران و لغزندگی سطح جاده های ایلام، گفت: در چند مسیر ارتباطی استان شاهد ریزش کوه بوده ایم.

ریزش کوه در محورهای ارتباطی ایلام

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام،سرهنگ رضا همتی زاده رئیس پلیس راه ایلام گفت: باتوجه به این که محورهای مواصلاتی استان کوهستانی و مستعد ریزش کوه هستند، دیشب در برخی محورها جاده حمیل- قلندر همچنین سراب دره شهر به سمت آبدانان، تنگه رازیانه، تنگه جابر، سفید خانی به سمت لومار نیز ریزش کوه داشتیم که در برخی نقاط به صورت خفیف و در برخی با شدت زیاد بود که توسط نیروهای راهداری و پلیس راه پاکسازی شدند.

وی بیان کرد: در حال حاضر کل محورهای مواصلاتی استان باز است و باتوجه به این که شدت بارش ها در حال حاضر در محورهای دره شهر، آبدانان در حوزه جنوب بارندگی بیشتر است، همه رانندگان بایستی سرعت مطمئنه را در محورهای مواصلاتی داشته باشند.

همتی زاده اضافه کرد: به هم استانی ها توصیه می کنیم حتما از تردد غیر ضروری در محورهای مواصلاتی خودداری کنند، با توجه به این که در برخی گردنه ها ممکن است بارش برف را داشته باشیم تجهیزات زمستانه به خصوص زنجیر چرخ را به همراه خود داشته باشند و خودرو خود را به خصوص به برف پاکن و دیگر تجهیزات مجهز کنند.

رئیس پلیس راه ایلام یادآورشد: با توجه به بارندگی و به این که احتمال دارد از قسمت زیر چرخ های خودرو به سمت شیشه خودرو پرتاب آب را داشته باشیم بایستی رانندگان فاصله طولی را با خودروها به خصوص خودروهای سنگین را داشته باشند و از سبقت غیر مجاز پرهیز کنند که در محورهای مواصلاتی با مشکل مواجه نشوند.

انتهای پیام/ د

ریزش کوه در ایلام

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر