کد خبر: ۶۷۹۶۱۹۲
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۵
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی؛
باید میز گفتگوی نخبگانی و جوانان در حوزه اشتغال تشکیل شودسرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: با توجه به حجم بالای جوانان جویای کار باید میز گفتگوی نخبگانی و جوانان در حوزه اشتغال تشکیل شود.
 
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، علی رضا قامتی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی در دیدار با مدیر کل ورزش جوانان و معاونان این اداره کل گفت: جوانان یک سرمایه حیاتی هستند که اگر فهم درستی از آنان حاصل شود تبدیل به فرصت می‌شوند و اگر نشود موجبات نگرانی است.

وی افزود: با توجه به حجم بالای جوانان جویای کار باید میز گفتگوی نخبگانی و جوانان در حوزه اشتغال تشکیل شود.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: هر خدمتی بدون بنیان دانشی محکوم به شکست است از این رو باید هم خوانی بین مجامع جوانان و پارک علم و فناوری فراهم شود.

قامتی ادامه داد: در ۷ شهرستان استان شامل سبزوار، نیشابور، تربت جام، تربت حیدریه، قوچان، کاشمر و گناباد خانه جوان در حال احداث است و اولویت احداث خانه جوان در مکان‌هایی است که سازمان مردم نهاد داشته باشند.

وی مهمترین مرجع تصمیم گیری در حوزه ورزش و جوانان را ستاد ساماندهی امور جوانان عنوان و بر لزوم پیگیری روند اجرای مصوبات آن تاکید کرد.

انتهای پیام// ز.‌ی
 

دیدار سرپرست معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی  با مدیر کل ورزش جوانان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر