کد خبر: ۶۸۲۷۹۳۳
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۴

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان با تاکید بر اینکه آینده‌ای روشن و دست‌یافتنی پیش‌روی ایران است، گفت: انقلاب باید به دست نسل سوم و چهارم سپرده شود.

به گزارش خبرنگار  گروه استان های  باشگاه خبرنگاران جوان از لرستان، حجت الاسلام سعید مهدوی امین مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان با اشاره به دستاورد‌های انقلاب اسلامی اظهار داشت: امروز ایران اسلامی کشوری مستقل است و این دستاورد بزرگ انقلاب است.

وی با بیان اینکه آزادی، دستاورد دیگر انقلاب اسلامی ایران است و امروز ما کشوری هستیم که از بالاترین تا پایین‌ترین مقام نقد می‌شود و مردم مطالبه گری می‌کنند، تصریح کرد: مسئولین باید پاسخگو باشند و مردم خواسته خود را آزادانه بیان کنند؛ همه ارکان ما با رای مردم انتخاب می‌شوند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان با تاکید بر اینکه فضای معنوی کشور از برکت اسلام است، افزود: دشمنان با اسلام انقلابی ما مخالف هستند، نه با اسلام سعودی منفعل، آن اسلام که خاصیتی ندارد، استکبار ستیزی و ظلم ستیزی ندارد.

همه سران قوا دست به دست هم دهند و تاسی کنند به رهنمود‌های رهبری تا از مشکلات اقتصادی عبور کنیم

حجت الاسلام مهدوی امین با اشاره به اینکه پس از انقلاب در مسائل علمی چه پیشرفت‌هایی حاصل شده، چه کسی می‌تواند دستاورد‌های علمی ما را نفی کند. در صنعت هسته‌ای و نانو، مسائل موشکی پیشرفت‌ها چشمگیر است، گفت: افتخار می‌کنیم به گذشته نظام، ۴۰ سال با مقاومت و ایثار و شهادت از انقلاب و آرمان‌های آن حمایت کردیم، چه خون‌های عزیزی که تقدیم نکردیم، این انقلاب را به سادگی به دست نیاورده ایم.

وی با بیان اینکه مردم اگر مشکلات را تحمل می‌کنند به جهت دستاورد‌ها و مسائل کلانی است که می‌دانند و واقف هستند، اگر مردم تحمل می‌کنند، چون یک آینده روشن، دست یافتنی و نزدیک را می‌بینند، تصریح کرد: صبح پیروزی نزدیک است، از این فتنه اقتصادی و تحریم عبور با تدبیر و مدیریت عبور می‌کنیم، همه سران قوا دست به دست هم دهند و تاسی کنند به رهنمود‌های رهبری تا از مشکلات اقتصادی عبور کنیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان با تاکید بر اینکه امسال نیز در راهپیمایی ۲۲ بهمن می‌آییم و از انقلاب و نظام دفاع می‌کنیم، دستاورد‌های انقلاب را پاس می‌داریم و با امید به سوی آینده حرکت می‌کنیم، یادآور شد: با رهنمود‌های رهبری و اتکال به نیرو‌های خودی و سرمایه جوانان به پیش می‌رویم، انقلاب باید به دست نسل سوم و چهارم سپرده شود، هم علم دارند و هم تخصص و تعهد دارند.

انتهای پیام/م

انقلاب به دست نسل جدید سپرده شود

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر