کد خبر: ۶۸۲۹۴۸۲
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۲
باشکوه ترین جشن تولد انقلاب/

اردکانیان گفت: مردم نسبت به انقلاب احساس تعلق دارند و آن را پاره تن خودشان می‌دانند و تا نفس دارند پای انقلاب خود ایستاده‌اند.

وزیر نیرو: مردم تا نفس دارند پای انقلاب خود ایستاده‌اند/ انقلاب اسلامی یادآور آینده مطمئن ماستبه گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، رضا اردکانیان وزیر نیرو با حضور در راهپیمایی‌ یوم‌الله ۲۲ بهمن  اظهار کرد: به همه مردم که امروز خیابان‌ها را پر کردند تبریک می‌گویم و اثر این حضور بعد‌ها خود را نشان خواهد داد که چه راهپیمایی تأثیرگذاری برای آزادی، انقلاب و منطقه بوده است.

وی افزود: همانگونه که راهپیمایی‌های پیش از پیروزی انقلاب در پیروزی انقلاب بسیار تأثیرگذار بود، راهپیمایی امسال نیز از آن ایام‌الله است.

وی با بیان اینکه مردم نسبت به انقلاب احساس تعلق دارند، گفت: مردم انقلاب را مال خودشان و پاره تن خودشان می‌دانند و تا نفس دارند پای انقلاب خود ایستاده‌اند.


بیشتر بخوانید: فشار اقتصادی مردم را از صحنه خارج نکرد/ دشمنان احمقی داریم/ بخش خصوصی از مردم جدا نیست 


اردکانیان با بیان اینکه چهل سالگی انقلاب من را یاد محقق شدن یک آرزو می‌اندازد، گفت: انقلاب اسلامی همه را به یاد این می‌اندازد که ما چه آینده مطمئنی داریم.

وی در پاسخ به این پرسش که شما در قبال این حضور گسترده مردم چه مسئولیتی دارید، گفت: از مردم می‌خواهیم دعا کنند ما طاقت این بار را داشته باشیم و بتوانیم وظیفه خود را انجام دهیم و شرمنده مردم نشویم که اگر شرمنده مردم شدیم، شرمنده خدا هم شده‌ایم.

انتهای پیام/

راهپیمایی  یوم‌الله ۲۲ بهمن در آزادی، انقلاب و منطقه تاثیرگذار است

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر