کد خبر: ۶۸۲۹۵۰۳
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۸
باشکوه‌ترین جشن تولد انقلاب/

نماینده، ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی گفت: اجتماع باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال جواب محکمی به یاوه‌های رئیس‌جمهور بی‌ادب آمریکا بود.

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از لرستان، حجت‌‌ الاسلام والمسلمین سید رضا تقوی نماینده، ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی گفت: اجتماع باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال جواب محکمی به یاوه‌های رئیس‌جمهور بی‌ادب آمریکا بود.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید رضا تقوی در مراسم باشکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن در جمع مردم خرم‌آباد اظهار داشت: سلام بر مردم تاریخ‌ساز و سرافرازی که ۴۰ سال است پشت سر امام و رهبر فرزانه ایستاده‌اند و امید دشمنان را ناامید کردند.

وی افزود: اماما به ما یاد دادی که چگونه مبارزه کنیم، به ما یاد دادی که چگونه فریاد بزنیم و ما را به مکتب عاشورا هدایت کردی و با شعار حسینی «هیهات من الذله» از ذلت فاصله گرفتیم و به عزت دست پیدا کردیم.

نماینده، ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی عنوان کرد: سلام بر همه ارزش‌ها، سلام به شهیدان همیشه شاهد، بر مردمی که یادآور رزمندگانی بودند که برای دفاع از انقلاب جان دادند، سلام بر صخره‌های کوه‌های کوهستان که بر روی هر صخره‌ای شهیدانی می‌بینیم که بر زمین افتاده تا ملتی بایستاد و بر زمین نیفتد.

وی تصریح کرد: سلام بر مردم شریف و غیور لرستان، سلام بر شهدان، آزادگان و جانبازاننشان و عشایر غیور شان را بر همه مردم ولایت دوست و ولایت‌خواه این منطقه و سلام بر شما که با حضورتان جواب محکمی به یاوه‌های رئیس‌جمهور بی ادب و آمریکا دادید.

نماینده، ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی اظهار داشت: سلام بر شما مردم و شور و شعورتان، سلام بر احساسات پاکتان که خیابان‌ها را مملو از جمعیت کردید و آمدید تا به ندای رهبر فرزانه لبیک بگویید و به شهدا بگویید ما در صحنه هستیم شما اگر خون دادید ما این مسیر را ترک نمی‌کنیم ما هم‌چنان مردانه ایستاده‌ایم.

تقوی تصریح کرد: یکی از پیام‌های مهم این اجتماع، خطاب به شهداست که ما همچنان از ارزش‌های جوشیده از خون گرمتان پاسداری می‌کنیم؛ ما اهل کوفه نیستیم و رهبر ما و شهیدان مان و آزادگان و جانبازان و خدمتگزارانمان را تنها نمی‌گذاریم و دست در دست یکدیگر در کنار هم همچون قله‌ی سرافراز ایستاده‌ایم و مقاومت می‌کنیم؛ ما از قرآن الهام می‌گیریم و بیدی نیستیم که از تهدید‌های رئیس‌جمهور نامتعادل آمریکا بترسیم؛ ما قوی هستیم و از قرآن مدد می‌گیریم.

نماینده، ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به حضور باشکوه مردم در اهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در سراسر کشور گفت: اجتماع مردم جواب محکمی به یاوه‌های رئیس‌جمهور بی‌ادب آمریکا بود.

 

انتهای پیام/ب

حضور پور شور مردم لرستان  در مراسم باشکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر