کد خبر: ۶۸۳۱۹۱۸
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۲
فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان مطرح کرد؛

اباذرسالاری فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان گفت: از ظرفیت سوله‌های ورزشی سپاه و بسیج برای تسهیل امور جشن ومراسم ازدواج جوانان و مردم استفاده شود.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  از بندرعباس ،اباذرسالاری فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان گفت: تمام فرماندهان نواحی مقاومت بسیج ملزم خواهند بود سوله‌های ورزشی را که در اختیار دارند برای تسهیل امور جشن ومراسم ازدواج جوانان و مردم رایگان در اختیار مردم قرار دهند.

وی درجمع فرماندهان سپاه شهرستانی افزود: اصل و اساس کارما در استان کمک به تسهیل گری درکارمردم ودلسوزان خدمت واشتغال، برداشتن موانع و مشکلات و مطالبه گری باشد، ظرفیت رسانه‌ها را به کمک بگیرید.

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان گفت: برای اینکه مردم بتوانند در آخر هفته‌ها از ظرفیت سالن‌های ورزشی استفاده کنند بسیج رسانه اطلاع رسانی گستره‌ای در تمام شهرستان‌ها داشته باشد.
سالاری افزود: برای مراجعه مردم با حفظ مبانی و اصول دینی نوبت دهی و رایگان ارایه شود.

وی گفت: نگاه ما مشارکت با مردم، دخیل کردن مردم در امورات خودشان است و فرماندهان سپاه شهرستانی این مهم را بعنوان مهمترین شاخصه وملاک ارزیابی خود بدانند.
سپاهی در شهرستان فعال است که بتواند حرکت‌های جهادی داشته باشد و خدمات آن هدفمند و قابل لمس برای مردم و مردم آن را از خود بدانند.
انتهای پیام/ز

بکارگیری سوله‌های ورزشی برای برگزاری مراسم ازدواج جوانان

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر