کد خبر: ۶۸۳۱۹۶۹
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۷
عسگراولادی در نامه ای به وزیر صمت؛

عضو هیات نمایندگان اتاق تهران طی نامه‌ای از وزیر صنعت خواست تا جهت جلوگیری از تخلفات، ۲۶۰۰ کارت بازرگانی صادر شده در بهمن و اسفند ۹۶ باطل شود.

ببه گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، اسدالله عسگراولادی، عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران طی نامه‌ای از رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت خواست تا جهت پیشگیری از تخلفات، ۲۶۰۰ کارت بازرگانی صادر شده در فاصله زمانی بهمن و اسفند سال ۹۶ ابطال شود.

در این نامه آمده است، طبق اطلاعات موجود در فاصله ماه‌های بهمن و اسفند سال ۱۳۹۶ حدود ۲۶۰۰ کارت عضویت و بازرگانی در اتاق تهران صادر شده است با بررسی سابقه صدور کارت در ۱۰ سال گذشته در هیچ مقطع زمانی چنین تعدادی از صدور کارت انجام نشده از آنجا که در اسفند ماه ۱۳۹۷ انتخابات هیأت نمایندگان اتاق‌های بازرگانی برگزار می‌شود.


 بیشتر بخوانید: روایت عسگراولادی از اعتراض شدید به سیف در حضور روحانی


صدور ۲۶۰۰ کارت بازرگانی و عضویت می‌تواند تأثیر بسزایی در نتیجه اتاق تهران انتخابات داشته باشد از طرف بررسی‌های انجام شده نشان می‌دهد همین کارت‌های اجاره‌ای با هر نام دیگری که بر آن نهاده شود، به عنوان کارت‌های یکبار مصرف استفاده می‌شود و اخذ رأی یکی از تخلفات است و در آینده می‌تواند بدهکاران بانکی و گمرکی از همین تعداد کسانی باشد که واحد تولیدی و یا سابقه تجاری نداشته، ولی کارت اخذ کرده‌اند لذا جهت جلوگیری از هرگونه شبهه و پیشگیری از تخلفات خواهشمند است ترتیبی اتخاذ شود نسبت به ابطال کارت‌های مذکور که در ماه‌های بهمن و اسفند سال ۹۶ صادر گردد. اقدام و یا حداقل سابقه عضویت رأی‌دهندگان در انتخابات پیش‌رو به دو سال افزایش یابد.

ب

انتهای پیام/

صدور بی سابقه کارت بازرگانی در بهمن و اسفندماه ۹۶

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر