کد خبر: ۶۸۳۵۴۹۹
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۸

مشاور رسانه‌ای فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بیانیه‌ی «گام دوم انقلاب» تجدید مطلعی است خطاب به ملت ایران و به‌ویژه جوانان که به‌مثابه منشوری برای «دومین مرحله‌ی خودسازی، جامعه‌پردازی و تمدن‌سازی» خواهد بود.

مقدم‌فر: جوانان مخاطب اصلی بیانیه رهبری در خصوص گام دوم انقلاب  هستندبه گزارش گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، «حمیدرضا مقدم‌فر» مشاور رسانه‌ای فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت و گو با برنامه "جمعه با سیاست" در مورد بیانیه گام دوم انقلاب توضیحاتی ارائه داد.

مهمترین نکاتی که مقدم فر در این گفتگو به آن اشاره کرده به شرح زیر است:

جوانان مخاطب اصلی بیانیه رهبری در خصوص گام دوم انقلاب هستند.

پیروزی و ماندگاری انقلاب اسلامی معجزه است.

ما در این ۴۰ سال موفقیت‌های زیادی داشته ایم، اما تا رسیدن به آرمان‌های نهایی انقلاب فاصله داریم.

امروز نیز شاهد هستیم همه تلاش‌ها و توطئه‌هایی که دشمنان با صرف سرمایه‌های بسیار انجام دادند تا انقلاب چهل‌سالگی خود را نبیند، نقش بر آب شد.

آمریکا و دشمنان می‌خواهند مانع پیشرفت جمهوری اسلامی شوند، زیرا آن‌ها نمی‌خواهند جوانان و دانشمندان ما به علم و تکنولوژی دست پیدا کنند.

بیانیه‌ی «گام دوم انقلاب» تجدید مطلعی است خطاب به ملت ایران و به‌ویژه جوانان که به‌مثابه منشوری برای «دومین مرحله‌ی خودسازی، جامعه‌پردازی و تمدن‌سازی» خواهد بود و «فصل جدید زندگی جمهوری اسلامی» را رقم خواهد زد.

مسئله انتقال هوشمندانه میراث انقلاب به نسلی است که دارد از راه می‌رسد؛ این نقطه چالشی همه انقلاب‌ها است.

انقلاب اسلامی همچون پدیده‌ای زنده و با اراده، همواره دارای انعطاف و آماده‌ی تصحیح خطا‌های خویش است، امّا تجدیدنظرپذیر و اهل انفعال نیست.

رهبری، خطاب اصلی بیانیه را جوانان قرار دادند و این نشان از اهمیت این مقطع سنی از نظر ایشان است، زیرا جوانان هم در اصل پیروزی انقلاب تأثیر بالایی داشتند.

بنا به گفته رهبری رمز مانایی و پایداری انقلاب همان رمز حدوث و ظهور آن است.

بیانیه گام دوم انقلاب بر خلاف نا امیدی که رسانه‌های غربی در خصوص وضعیت ایران پمپاز می‌کنند، سراسر به نقاط قوت انقلاب اسلامی اشاره کرده است.

انتهای پیام/

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر