کد خبر: ۶۸۳۹۹۸۹
گروه : همدان » همدان
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۷
برای نخستین بار در کشور انجام شد.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان از افتتاح پایگاه بسیج شهدای راننده در پایانه کالا همدان برای نخستین بار در کشور خبر داد.

افتتاح پایگاه بسیج شهدای راننده در پایانه کالا همدانبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان، صفر صادقی راد، معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان در حاشیه مراسم افتتاحیه این پایگاه در گفتگویی اظهار داشت: افتتاح پایگاه بسیج شهدای راننده در پایانه کالا همدان، اقدامی مثبت در افزایش بازده کاری و روحیه بسیجی در این مکان است.

وی با اشاره به اینکه بسیج یادگار امام خمینی (ره) است، افزود: در شرایط حاضر و با وجود توطئه‌های دشمنان نظام، هوشیاری، آمادگی و بسیج هم جانبه مردم برای مقابله با این دسیسه‌ها ضرورت دارد.

صادقی راد به نقش مهم رانندگان در دوران دفاع مقدس و پس از آن اشاره و خاطرنشان کرد: نقش کلیدی بسیج درخنثی سازی توطئه‌های دشمنان در هر برهه از زمان بسیاز تأثیرگذار و مثبت بوده است.

معاون حمل و نقل این اداره کل در ادامه با تأکید بر مطالبات به حق این صنف، یادآور شد: اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای با همکاری صنوف حمل ونقل جاده‌ای استان در ماه‌های اخیر اقداماتی را به منظور رفع مشکلات رانندگان کالا در دستور کار خود قرار داده و پیگیری مطالبات ادامه خواهد داشت.

رییس اداره کالا اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان نیز در ادامه این گفتگو رفع دغدغه‌ها و همچنین پل ارتباطی رانندگان با مسئولان و انجمن‌های صنفی را از جمله اهداف راه اندازی این پایگاه برشمرد.

جمشید عظیمی ادامه داد: برنامه‌های شاخصی در دستور کار اعضای این پایگاه قرار گرفته که ایجاد حلقه‌های صالحین، اجرای برنامه‌های فرهنگی، برگزاری برنامه‌های آموزشی و تور‌های زیارتی ویژه رانندگان و خانواده‌های آنان از جمله آن است.

وی در ادامه با اشاره به فعالیت دو پایانه کالا در همدان، یادآور شد: هم اکنون ۲۰ هزار و ۶۴۵ راننده و ۱۲ هزارو ۵۱ ناوگان باری در حوزه کالا استان همدان فعالیت می‌کنند.

گفتنی است، در مراسم افتتاح این پایگاه که با حضور معاون اجرایی سپاه انصارالحسین (ع)، مسئولان استان و جمعی از رانندگان برگزار شد، محمد قادری به عنوان مسئول پایگاه معرفی شد.

انتهای پیام/ د 

پایگاه بسیج شهدای راننده در پایانه کالا همدان افتتاح شد

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
برچسب ها
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر