کد خبر: ۶۸۴۰۹۵
گروه : اقتصادی » مسكن
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۰ - ۰۹:۵۵
مترو فرودگاه امام خميني (ره) تا پرند؛

مجري طرح توسعه فرودگاه بين‌المللي امام خميني‌ (ره) گفت: ‌از محل فروش سهام نيروگاه طوس، بخشي از منابع مالي مترو فرودگاه امام خميني (ره) تا شهر جديد پرند تامين مي‌شود.

هوشنگ پاكدل در گفتگو با خبرنگار اقتصادي باشگاه خبرنگاران با اشاره به مترو فرودگاه بين الملي امام خميني (ره) تا شهر جديد پرند گفت:‌ اين مترو در 5 قطعه در حال ساخت است كه تا كيلومتر 4 آن در دست شهرداري است و از كيلومتر 4 قرار شده با شركت سپاصدر تحت يك مديريت واحد قراردادي منعقد شود كه تا كيلومتر 32 را بر عهده بگيرد.

وي تصريح كرد: از كيلومتر 22 تا شهر پرند هم كه تا كيلومتر 50 مي‌شود، 3 شركت ساخت مترو را ادامه خواهند داد.

مجري طرح توسعه فرودگاه بين‌المللي امام خميني (ره) گفت: ‌اميدواريم از محل فروش سهام نيروگاه طوس بخشي از منابع مالي و اعتبار مورد نياز مترو فراهم شود.

پاكدل در ادامه با اشاره به طرح توسعه فرودگاه رامسر افزود: هم‌اكنون 2 پيمانكار بزرگ طرح توسعه فرودگاه را بر عهده دارند كه 75 درصد از برنامه محقق شده است.

وي گفت: براي احداث باند فرودگاه رامسر مشكلات و موانعي وجود داشت كه با طرح توسعه فرودگاه و نياز باند به موج شكن و با توجه به اعتبار زيادي كه اين پروژه نياز داشت، خوشبختانه پيمانكاران پروژه را با پيشرفت فيزيكي بالا اجرا مي‌كنند.

وي خاطرنشان كرد: براي ساخت ترمينال اين فرودگاه هم با شركت 115 كه پروژه را به شكل eps اجرايي مي كند قراردادي منعقد شده كه در حال تجهيز كارگاه است./ق2

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر