کد خبر: ۶۸۴۴۳۲۳
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۱
۰۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۱
کد خبر : ۶۸۴۴۳۲۳

کاربران شبکه‌های اجتماعی ترامپ را به عدم درک تکنولوژی متهم کردند و اظهارات او در مورد 5G و 6G را به سخره گرفتند.

ترامپ درکی در تکنولوژی ندارد+عکسبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در صفحه توییتر خود نوشت که تمایل دارد 5G و 6G در اسرع وقت در ایالت متحده آمریکا اجرا شود.

او نوشت: "می‌خواهم نسل اینترنت 5G و 6G حتی به سرعت در آمریکا اجرا شود. سرعت، دقت و قدرت این فناوری بسیار بالا است. شرکت‌های آمریکایی باید تلاش‌های خود را افزایش دهند. هیچ دلیلی برای اینکه ما عقب بمانیم، نیست. "

ترامپ درکی در تکنولوژی ندارد+عکس

رسانه های فناوری آمریکایی به این موضوع و توییت ترامپ واکنش نشان دادند. The Verge نوشت در توییت ترامپ ترسی دیده می‌شود از اینکه در چین قبل از آمریکا از نسل جدید اینترنت 5G استفاده شود؛ ضمن اینکه آمریکا از کشورهای اروپایی خواسته تا از تجهیزات Huawei برای اجرای اینترنت 5G استفاده نکنند. چرا که ممکن است چین بتواند از این تجهیزات استفاده جاسوسی کند.

Independent نوشت که رئیس جمهور آمریکا پس از اظهارات «آن برنر» وزیر حمل و نقل فنلاند مبنی بر اینکه کشور در حال بررسی فناوری 5G است، در توییتر خود پست گذاشت. در سپتامبر ۲۰۱۸ «آری پوتو» پروفسور دانشگاه اولو اشاره کرد که ده‌ها سال معرفی تکنولوژی 6G به طول خواهد انجامید و در سال ۲۰۳۰ ظاهر می‌شود اما سرعت آن در ترابایت در ثانیه افزایش می یابد.

«آن برنر» می‌گوید: "فنلاند پیشگام در استفاده از شبکه 5G است تا توسعه این شبکه. وزیر ارتباطات ما اکوسیستم 5G را توسعه داده است که باعث گسترش نوآوری و خدمات می‌شود.

این در حالی است که بسیاری از اپراتورهای آمریکایی تا ماه اکتبر تکنولوژی 5G را معرفی نکرده بودند. بیانیه ترامپ در توییتر انتقادات و جوک های زیادی را از سوی کاربران در پی داشت. آنها، او را متهم به عدم درک تکنولوژی کردند. یکی از کاربران می نویسد: "ترامپ من به تو یک میلیون دلار می دهم اگر بتوانی در مورد 5G و 6G به من توضیح بدهی. شاید در توالت کاخ سفید وای فای آنتن نمی‌دهد. "

انتهای پیام/

واکنش کاربران و رسانه ها به بیانیه تکنیکی ترامپ

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر