کد خبر: ۶۹۰۰۵۱۷
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۲

برای اولین بار فیلمی از اعطای درجه سپهبدی صیاد شیرازی توسط رهبر انقلاب به فرزند شهید منتشر شد.

لحظات منتشر نشده‌ای از اعطای درجه سپهبدی صیاد شیرازی توسط رهبر انقلاب به فرزند شهید + فیلمبه گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، در مراسم هشتمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت که صبح امروز (سه‌شنبه) و در آستانه‌ روز ارتش در گلزار شهدای بهشت زهرای تهران برگزار شد، تقریظ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بر کتاب «در کمین گل سرخ» منتشر شد.

متن تقریظ رهبر انقلاب اسلامی بر این کتاب که روایتی از زندگی شهید سپهبد علی صیاد شیرازی و به قلم آقای محسن مؤمنی است، به شرح زیر است:

«این نمونه‌ی جالب و بیسابقه‌ئی است از گزارش جنگ در ضمن داستان شیرین زندگی یکی از شخصیت‌های آن. آن را یکسره مطالعه کردم (تا ۸۴/۶/۷) زیبا و هنرمندانه نوشته شده است. با بسیاری از حوادث آن کاملاً آشنایم. البته بسیاری دیگر از حوادث آن دوران و نیز مطالب بسیاری از آنچه مربوط به این شهید عزیز است ناگفته مانده است؛ و این طبیعی است.

البته برجستگی‌های شخصیت شهید صیاد شیرازی را در نوشته و کتاب به درستی نمیتوان نشان داد او حقاً نمونه‌ئی از یک ارتشی مومن و شجاع و فداکار بود. رحمت خدا بر او.»

همزمان با انتشار تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب در کمین گل سرخ، لحظات منتشر نشده‌ای از اعطای درجه سپهبدی صیاد شیرازی توسط حضرت آیت‌الله خامنه‌ای به فرزند شهید را برای اولین‌بار مشاهده می‌کنید.

از دقیقه ۱۲ به بعد می‌توانید فیلم لحظه اعطای درجه سپهبدی شهید صیاد شیرازی توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی به فرزند این شهید بزرگوار را مشاهده کنید.


بیشتر بخوانید: صیاد، شکارچی بزرگ منافقین + فیلم 


انتهای پیام/
 

متن تقریظ رهبر انقلاب اسلامی بر کتاب در کمین گل سرخ + فیلم

 
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر