کد خبر: ۶۹۰۳۸۹۷
گروه : یزد » یزد
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۹
امام جمعه یزد؛

نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: شعار‌ها و اهداف کلان نظام انقلاب اسلامی باید توسط جوانان احیا و اجرایی شود.

اهداف کلان نظام انقلاب اسلامی توسط جوانان احیا و اجرایی شودبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد ،  آیت الله محمدرضا ناصری‌یزدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با اشاره به اهمیت تبیین بیانیه گام دوم انقلاب گفت: این بیانیه منشور کامل و درستی برای پیشرفت در زندگی و توسعه بیش از پیش انقلاب است.

امام جمعه یزد جوانگرایی را یکی از مهمترین توصیه‌های مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب دانست و بیان کرد: شعار‌ها و اهداف کلان نظام انقلاب اسلامی باید توسط جوانان احیا و اجرایی شوند.

نماینده، ولی فقیه در استان یزد تقویت روحیه، نشاط عمومی و تلاش انقلابی را از جمله کلید واژه‌های تبیین بیانیه گام دوم عنوان کرد و افزود: واگذار امور به جوانان باید در دستور کار ویژه مسئولان و دست‌اندرکاران کشور قرار گیرد.

آیت الله ناصری با اشاره به ضرورت تربیت نیرو‌های انسانی جوان و متخصص برای مدیریت کشور، گفت: قدرت تحلیل و تجزیه باید بین اقشار مختلف جامعه تقویت شود.

خطیب جمعه یزد روشنگری و زمینه سازی برای ظهور امام زمان (عج) را از جمله مهمترین رسالت مومنان دانست و گفت: تمام مذاهب به وجود امام زمان اعتقاد داشته و منتظر ظهور منجی هستند.

وی با اشاره به نقش انقلاب اسلامی ایران در سرنگون کردن مستکبران متعدد، افزود: ملت ایران با پیروی از ارزش‌های انقلابی زیر پرچم اسلام ناب محمدی نور امید برای توسعه و پیشرفت صحیح در جهان را روشن کردند.

امام جمعه یزد با بیان این‌که آمریکا که یکی از نماد‌های استکبار جهانی است حدود ۲۰۰ سال پیش کشف و تاکنون بیش از ۲۰۰ جنگ انجام داده است، ادامه داد: جنگ‌های متعدد آمریکا نشانه بارزی از باطل بودن این نظام مستکبر است.

آیت الله ناصری عمر مستکبران جهان را رو به اتمام دانست و تصریح کرد: خوشبختانه امروز به برکت انقلاب اسلامی مردم جهان هوشیار و با بصیرت انقلابی مانع تحقق اهداف شوم استکبار جهانی می‌شوند.

وی با اشاره به سیلاب اخیر که استان‌های مختلف کشور را درگیر کرده است، تأکید کرد: مردم و مسئولان باید تا آخر در کنار مردم سیل زده بوده و کمک‌های خود به این مناطق را ادامه دهند.

نماینده، ولی فقیه در استان یزد کمک کردن به دولت برای حمایت از سیل زدگان را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: ملت باید همگی زیر بار ساماندهی مناطق سیل زده رفته و بار این مهم را بر دوش دولت کمتر کنند.

امام جمعه یزد با بیان این‌که حدود ۳۰ هزار میلیارد دلار برای ساماندهی مناطق سیل زده کشور اعتبار نیاز است، افزود: مشارکت به موقع خیرین، کسبه و تجار نقش مهمی در تأمین اعتبار لازم برای سیل زدگان ایفا می‌کند.

انتهای پیام/ ا

ضرورت حمایت مردم از دولت برای کمک به سیل زدگان 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر