کد خبر: ۶۹۳۲۱۹۴
گروه : کردستان » سنندج
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۸
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۸
کد خبر : ۶۹۳۲۱۹۴

مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان زمان ثبت‌نام دانش‌آموزان پایه اول ابتدایی، پایه هفتم و دهم را در مدارس شاهد کردستان اعلام کرد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران از سنندج ، مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان امروز در دومین نشست ستاد اجرایی امور شاهد و ایثارگران استان گفت : ثبت‌نام موقت دانش‌آموزان پایه اول ابتدایی از اول خرداد ماه امسال در مدارس شاهد کردستان آغاز و تا ۱۷ خردادماه ادامه خواهد داشت.

رشید قربانی افزود: بر اساس دستورالعمل ابلاغی، زمان ثبت‌نام دانش‌آموزان پایه هفتم از یکم تا ۱۵ تیرماه و پایه دهم از پنج تیرماه آغاز و تا ۲۱ تیرماه ادامه خواهد داشت.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کردستان ادامه داد: ثبت‌نام مدارس شاهد صرفاً از طریق سامانه سجا و به نشانی www.saja.medu.ir انجام می‌شود و باید والدین در زمان‌های اعلام شده نسبت به پیش‌ثبت‌نام فرزندان خود اقدام کنند و مدارک و مستندات خود را به مدارس تحویل دهند. قربانی گفت: ۵۳ مدرسه شاهد در استان کردستان فعالیت دارد که از این تعداد ۲۶ مدرسه ابتدایی، ۱۶ متوسطه اول و ۱۱ مدرسه متوسطه دوم است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان خاطرنشان کرد: خوشبختانه در تمام مقاطع تحصیلی، شاهد درخشش دانش‌آموزان در برنامه‌ها و مسابقات مختلف علمی و فرهنگی هنری هستیم.

قربانی تصریح کرد: ایجاد فضای شاد و جذاب در دوره ابتدایی، شناسایی و هدایت استعداد‌های دانش‌آموزان شاهد در دوره متوسطه اول و ایجاد آمادگی‌ها ومهارت‌های زندگی در دانش‌آموزان دوره متوسطه دوم برای ورود به جامعه از جمله برنامه‌های آموزش و پرورش در مدارس شاهد است.

انتهای پیام/ع

اعلام زمان ثبت‌نام دانش‌آموزان در مدارس شاهد کردستان 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
زیارت عاشورا-صفحه خبر دسکتاپ