کد خبر: ۶۹۴۲۹۲۸
گروه : کرمان » کرمان
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۱۴
رئیس هیئت فوتبال جیرفت؛

رئیس هیئت فوتبال شهرستان جیرفت با اشاره به اینکه پیشکسوتان سرمایه های هر رشته ورزشی محسوب می شوند، تأکید کرد: باید از تجارب پیشکسوتان برای اعتلای فوتبال استفاده کرد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، هیئت فوتبال شهرستان جیرفت در چارچوب تقویم سالیانه خود دیدار با پیشکسوتان و بزرگان این رشته ورزشی را در رأس برنامه های خود قرار داده است، به همین منظور علیرضا جلالی رئیس هیئت فوتبال جیرفت به همراه علیرضا معاضدی سرپرست اداره ورزش و جوانان این شهرستان و برخی از اعضای این هیئت با حضور در منزل غلام عسکری زاده پیشکسوت فوتبال با وی دیدار کردند.

 

علیرضا جلالی رئیس هیئت فوتبال جیرفت در این دیدار صمیمی گفت: پیشکسوتان سرمایه های هر رشته ورزشی محسوب می شوند و باید از تجارب گرانبهای این عزیزان برای پیشرفت فوتبال شهرستان استفاده کرد.

وی افزود: هیئت فوتبال این آمادگی را دارد تا از تجارب و پبشنهادات پیشکسوتان برای اعتلای فوتبال و انتقال آن  به نسل جوان استفاده کند.

 

غلام عسکری زاده، پیشکسوت فوتبال که از بازیکنان خوب و بااخلاق دهه پنجاه است، نیز در این دیدار گفت: نخستین بار است که هیئت فوتبال با پیشکسوتان و موسفیدهای فوتبال دیدار می کند و امشب از این حضور، خوشحال و خرسند شدم و در حقیقت حضور شما نشان داد که هنوز فراموش نشده ایم.

وی افزود: این حرکت هیئت فوتبال قوت قلبی برای پیشکسوتان است و سبب افزایش روحیه آنان می شود و باید تداوم داشته باشد.

عسکری زاده به بیان خاطراتی از دورانی که به عنوان بازیکن در مستطیل سبز حضور داشت پرداخت و تصریح کرد: کادر جدید هیئت فوتبال بسیار کارآمد، پرتلاش و همدل هستند و این کمک زیادی می کند تا فوتبال جیرفت در مسیر پیشرفت حرکت کند.

انتهای پیام/ب

دیدار مسئولان ورزشی جیرفت با یک پیشسکوت فوتبال

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر