کد خبر: ۶۹۴۶۳۱۲
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۱

بازیکنان تیم نساجی با حواشی پیش آمده در تیم، دچار سردرگمی شده و از آینده خود در تیم مطمئن نیستند.

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، در حالی که چند روزی است روزهای پر تلاطم  لیگ برتر را با هت تریک قهرمانی پرسپولیس از سر گذراندیم و در رسانه ها و فضای مجازی شاهد انتقال برخی مریبان به تیم های مختلف لیگ برتری هستیم و در مورد حضور بازیکنان در تیم های مطرح نیز گمانه زنی می کنیم، نساجی چی ها با موانع زیادی برای حضور قدرتمند در لیگ نوزدهم دست و پنجه نرم می کنند.

پس از اینکه مجید جلالی سرمربی تیم نساجی با کلی حاشیه و جنجال به همراه حمید مطهری، مربی تیم از جمع قائمشهری‌ها جدا شد، با اینکه اسامی زیادی مبنی بر جانشین وی روی نیمکت نساجی از سوی رسانه‌ها منتشر شد، اما هنوز مالکان این تیم فکری به حال جانشین سرمربی جدیدشان نکرده اند.

در کنار این ماجرا در چندین مصاحبه فرهاد صنیعی فر و رضا حدادیان، مالکان تیم نساجی به نحوی چه مستقیم یا غیر مستقیم بی میلی خود را برای حضور مجدد به عنوان "مالک" در تیم اعلام کرده اند و ممکن است یکی از آن‌ها طی جلسات محرمانه‌ای که برگزار می‌کنند، به نفع دیگری کنار بکشد.

اما از همه مهم‌تر وضعیت حضور قائم مقام جدید باشگاه با استعفای محمد کاظمی هنوز مشخص نیست و همچنین فرهاد کوچک زاده، سرپرست باشگاه نیز به همراه مجید جلالی از تیم جدا شد. در کنار همه این اتفاقات قرارداد سیزده بازیکن نساجی با باشگاه به اتمام رسیده است.

برای مثال جورجی گولیسیانی به دلیل اختلافات اخیرش از تیم به طور کامل جدا شده و قرارداد دیگر بازیکنان خارجی این تیم یعنی آرفنگ دافه با نساجی تمام شده است. بازیکنان تاثیرگذار دیگر تیم مانند مجتی ممشلی، محمد آبشک، علی اصغر آشوری، حامد شیری، محمد مهدی نظری، احمد عبدالله‌زاده، امید سینگ، نیما مختاری و محمد میری با پایان یافتن فصل به عنوان بازیکن آزاد محسوب می‌شوند و هر لحظه ممکن است قائمشهر را ترک کنند.

در کنار این بازیکنان موثر، قرارداد حامد لک، گلر موفق نساجی‌ها در این فصل از لیگ برتر کشورمان به اتمام رسیده و با توجه به عملکرد خوبش ممکن است در تیررس باشگاه‌های بزرگی از جمله سرخابی‌های پایتخت قرار بگیرد. اما مهمترین دغدغه هواداران جدایی احتمالی" محمد عباس زاده" کاپیتان موثر نساجی چی‌ها است که نزد علاقه‌مندان فوتبال به یک بازیکن با غیرت شهرت دارد و اتمام قرارداد وی با پایان یافتن لیگ هجدهم، آن‌ها را بیش از پیش نگران کرده است.

همه این بازیکنان ممکن است در صورت تعلل مدیران باشگاه با دریافت پیشنهادی اغوا کننده از جمع نساجی چی‌ها جدا شوند، کما اینکه برخی از این بازیکنان از تیم‌های مطرح پایتخت مانند استقلال و پرسپولیس پیشنهاداتی نیز دریافت کرده اند، اما اولویت اصلی بیشتر آن‌ها حضور در جمع قرمزپوشان قائمشهری است. قائمشهری‌های که در همه بازی‌های خانگی وطنی را پر کرده اند و از هیچ حمایتی برای تیمشان فروگذار نکرده اند. هوادران نساجی نیز به دلیل اینکه ۲۴ سال در لیگ برتر حضور نداشتند، از تیم خود توقع دارند تا حضور خود را برای سومین بار در لیگ برتر مسجل کنند و عملکرد درخشانی در فصل نوزدهم نشان دهند. بنابراین همه آن ها چشم امید به عملکرد هرچه بهتر مالکان باشگاه برای تمدید قرارداد با این بازیکنان بسته اند.


بیشتر بخوانید: فوت کردن شمع شصت سالگی نساجی ها در یک بازی سخت خانگی


انتهای پیام/

سردرگمی بازیکنان نساجی در دوراهی رفتن یا ماندن

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر