کد خبر: ۶۹۷۱۷۴۹
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۳
رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر مشهد:

رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر مشهد گفت: با توجه به ذهنیت‎هایی از گذشته، دلخوری از شهرداری زیاد است و باید در جهت کم کردن آن‌ها اقدام شود.

دلخوری‎های گذشته مردم از شهرداری را کم کنیدبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، بتول گندمی رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر مشهد در جلسه آئین رونمایی از سامانه نرم افزاری مدیریت بازی انگاری هوشمند (کادو پلاک) گفت: ما در شورای پنجم همواره بر بحث شفافیت و اطلاع‌‎رسانی برای شهروندان تاکید داشته‎ایم، برای همین هم یکی از دغدغه‌‎هایی که در خصوص سامانه‌ها وجود دارد، این است که شهروندان نسبت به وجود و کارایی آن‌ها آگاهی پیدا کنند. چرا که شهروندان به واسطه فعالیت‎های گذشته شهرداری، ذهنیت و دلخوری‌هایی دارند که باید رفع شود.

وی با بیان اینکه کاربری سامانه‌ها باید به خوبی تعریف و عملیاتی شده باشد، تصریح کرد: گاهی نرم افزار یا اپلیکیشنی طراحی و به شهروندان معرفی می‎شود تا در جهت داشتن شهر هوشمند قدم مثبتی برداشته شود، اما بازهم شهروند احساس می‎کند که باید حضوری نسبت به درخواستش اقدام کند که تاکید می‌شود این مساله در کادو پلاک در نظر گرفته شود.

رییس کمیسیون برنامه و بودجه و فناوری اطلاعات شورای شهر مشهد افزود: تاکید می‌شود برای استفاده بهتر از این نرم افزار حتما، صاحبان خودرو‌ها در جریان استفاده از این سامانه قرار بگیرند، تا استفاده صد در صدی صورت بگیرد.

گندمی در خصوص رضایت شهروندان خاطرنشان کرد: امیدواریم در جهتی حرکت کنیم که ضمن روشن کردن ذهن شهروندان، آن‌ها با فراموش کردن دلخوری‎های قدیمی، از عملکرد شهرداری رضایت کامل پیدا کنند. البته قدم‌های خوب و موثری در این زمینه برداشته شده است که نیاز به تقویت دارد.
 
انتهای پیام//ف.ح
 

کاربری سامانه‌ها باید به خوبی تعریف و عملیاتی شده باشد

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر