کد خبر: ۶۹۹۴۵۷۳
گروه : اصفهان » اصفهان
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۵
تاریخ انتشار : ۱۸ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۵
کد خبر : ۶۹۹۴۵۷۳

فرمانده قرارگاه عمار با بیان اینکه انگلیس خبر توقیف نفتکش ایرانی را به روی آنتن برد تا نگاه‌ها از خبر ناآرامی‌ها در اسرائیل منحرف شود، گفت: اقدام انگلیس در توقیف نفتکش ایرانی خودکشی و خلاف همه مقررات بین الملل بود.

 به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،حجت‌الاسلام والمسلمین مهدی طائب رئیس قرارگاه عمار دیشب در یادواره شهدای مدافع حرم شهر اصفهان با اشاره به نکات مهم در بیانیه گام دوم انقلاب اظهار داشت: نکته نخست نام بیانیه است، رهبر معظم انقلاب فرمودند بیانیه گام دوم انقلاب نه بیانیه جمهوری اسلامی. اگر فرموده بودند بیانیه جمهوری اسلامی مخاطب آن ۸۰ میلیون جمعیت بود، اگر بیانیه گام دوم نظام مطرح بود نیز همین طور، اما بیانیه گام دوم انقلاب چقدر مخاطب دارد؟ پاسخ این است که هرجا که انقلاب ما صادر شده این بیانیه به آن‌ها مربوط بوده و قرار است آن‌ها گام دوم انقلاب را بردارند.

وی ادامه داد: باید دید انقلاب ما کجا رفته تا مشخص کنیم مخاطب آن چند نفر است، با نگاهی به گستره صدور انقلاب اسلامی می‌بینیم که بیانیه گام دوم انقلاب مخاطبان بسیار زیادی دارد.


فرمانده قرارگاه عمار با اشاره به توقیف نفتکش ایرانی توسط انگلیس و اتفاقات مربوط به آن گفت: اقدام انگلیس خودکشی و خلاف همه مقررات بین الملل بود. چرا این کار را کرد؟ زیرا اسرائیل به هم ریخته و در کف خیابان‌هایش تظاهرات است، این موضوع به روی آنتن آمد، آن‌ها ابتدا فضای مجازی را ۲ روز دچار اختلال کردند تا خبر از اسرائیل بیرون نرود، در ادامه انگلیس نفتکش ما را توقیف کرد، خبر آن روی آنتن رفت و همه توجه‌ها را به خود جلب کرد تا نگاه‌ها از خبر به هم ریختن اسرائیل منحرف شود.انتهای پیام/م

 

برگزاری یادواره شهدای مدافع حرم شهر اصفهان

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر