کد خبر: ۶۹۹۷۷۶۶
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۳

رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: انسداد مرز‌ها با توجه به مقدورات و اعتبارات در نظرگرفته شده به خوبی پیش می‌رود و از آنجا که مرز‌های کشور ما طولانی است، انسداد مرز‌ها زمانبر است.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، سرلشکر «محمد باقری» صبح امروز پنجشنبه با حضور در ستاد فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی، از نمایشگاه توانمندی‌های پلیس استان بازدید و از اقدامات موفقیت آمیز نیروی انتظامی در کشف و برخورد با شبکه‌های قاچاق و برقراری امنیت، تشکر کرد.

بنا بر اعلام پایگاه خبری پلیس، رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح در حاشیه این بازدید با مثبت ارزیابی کردن اقدامات، عملکرد و دستاورد‌های پلیس در حوزه‌های انتظامی و مرزبانی خراسان رضوی، گفت: این استان از مهم‌ترین استان‌های کشور بوده و امنیت آن حائز اهمیت بسیار است.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی عملکرد خوبی در بخش‌های مرزبانی و انتظامی در این استان داشته و توفیق‌های زیادی نیز به دست آورده است، تاکید کرد: در حوزه امنیت باید اقدامات رو به رشد و قابل ارتقاء داشته و امروز به پشتوانه حضور مقتدرانه پلیس و هماهنگی و همکاری دیگر نیرو‌های مسلح، امنیت قابل قبولی وجود دارد.

سرلشکر باقری گفت: اهتمام جدی وجود دارد تا از پلیس پشتیبانی به عمل آید و نیروی انتظامی بتواند به وظایف خود به نحو شایسته و مطلوب عمل کند. وی اظهار داشت: اقدامات نیروی انتظامی در کشف و برخورد با شبکه‌های قاچاق و برقراری امنیت موفق و حائز اهمیت است اگر چه به لحاظ قرار گرفتن کشورمان در همسایگی نخستین کشور تولید موادمخدر و شرارت‌های آمریکا، ماموریت‌های ما از اهمیت و حساسیت‌های بیشتری در دنیا برخوردار می‌شود.

سرلشکر باقری در این بازدید که فرمانده نیروی انتظامی و جمعی از معاونان ستاد کل نیرو‌های مسلح و فرماندهان عالی رتبه ناجا حضور داشتند، گفت: کشور ما خط مقدم مبارزه با موادمخدر است، اما با توجه به تحریم‌های ظالمانه اخیر روند اقدامات با آسیب‌هایی مواجه بوده که تهدیدات آن متوجه کشور‌های اروپایی خواهد بود.

در ادامه این بازدید، رئیس ستاد کل نیرو‌های مسلح از یگان‌های نمونه انتظامی و مرزبانی استان خراسان رضوی مستقر در میدان صبحگاه پلیس خراسان رضوی بازدید کرد.

همچنین سردار «حسین اشتری» فرمانده ناجا در ادامه از طریق ویدئو کنفرانس در خصوص برنامه‌ها و اقدامات و طرح‌های پلیس در هفته بزرگداشت ناجا به ایراد سخن پرداخت.

 

انتهای پیام/پ

یگان‌های نمونه انتظامی و مرزبانی استان خراسان رضوی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر