کد خبر: ۶۹۹۸۶۲۹
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۰

وزیر کشور گفت: مردم خراسان شمالی روز یکشنبه هفته آینده در استقبال از رئیس جمهوری و هیات دولت حضور پر شور خواهند داشت تا با حضور خود توطئه‌های دشمنان را خنثی کنند.

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بجنورد ، عبدالرضا رحمانی فضلی امروز در جمع عشایر منطقه مرزی گلیل شیروان اظهار داشت: اکنون با توجه به شرایط حساس کشور، حضور گسترده مردم در عرصه‌های مختلف امر ضروری است.

رحمانی فضلی افزود: اینک، ایران در شرایطی است که پس از ۴۰ سال مقابله، مقاومت و ایستادگی در مقابل استکبار، پر قدرت تر، قوی‌تر و موثرتر از قبل است.
وزیر کشور افزود: مردم ایران در زیر سایه ولایت فقیه با قدرت در منطقه حضور دارند و با وجود همه ناامنی‌ها و اقداماتی که دشمنان، صهیونیست‌ها و آمریکا علیه ملت انجام می‌دهند تاکنون نتوانسته‌اند کوچکترین خللی در اراده مردم به نظام ایجاد کنند.

رحمانی فضلی با بیان اینکه تنها راه مقابله با تحریم‌ها مقاومت و ایستادگی است، گفت: دولت هم برای حمایت از مردم با تمام توان تلاش می‌کند.

او با اشاره به انتخابات سال جاری افزود: امسال انتخابات مجلس را در راستای مقاومت و استقامت که رهبری گفتند برگزار می‌کنیم.
وی گفت: امسال یک انتخابات پرشور، باشکوه و پرقدرت برگزار خواهیم کرد که دشمن بداند مردم پای نظام، امام و شهدا ایستاده اند و مقاومت خواهند کرد.

وزیر کشور همچنین اظهار داشت: خط درست دیپلماسی و سیاست خارجی موجب شده تا جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین المللی موفق باشد زیراکه حرکت نظام همواره در مسیر حق بوده است.

رئیس کمیسیون مجلس شورای اسلامی هم گفت: مردم این دیار یکشنبه هفته آینده استقبال بی نظیری از دولت خواهند کرد.

عبدالرضا عزیزی با بیان اینکه در این دولت هزاران میلیارد تومان برای شهرستان‌ها هزینه شده است اظهار داشت: تاکنون ۸۰ هزار میلیارد ریال برای نیروگاه سیکل ترکیبی شیروان هزینه شده است که فاز یک و دو این طرح با حضور رییس جمهوری افتتاح می‌شود.
نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به خدمات دیگر دولت به این شهرستان گفت: گازرسانی به ۶۸ درصد روستا‌ها و ساخت بیمارستان تخصصی آیت الله هاشمی رفسنجانی با هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال از بزرگترین آن است.

وزیر کشور در سفر دو روزه به زادگاه خود شهرستان شیروان در جلسه شورای اداری و نشست با دهیاران شرکت خواهد کرد.
شیروان در ۶۰ کیلومتری شرق بجنورد قرار دارد.

انتهای پیام

وزیر کشور در منطقه مرزی خراسان شمالی

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر